همراه ما باشید

سرمربی استقلال گفت: در جلسه امروز هیئت مدیره احساس امنیت کردم و با قدرت به کارم ادامه می دهم.

منصوریان: پیشکسوت پیدا می کنند تا علیه من مصاحبه کنند

منصوریان: پیشکسوت پیدا می کنند تا علیه من مصاحبه کنند

پیروزی نیوز - منصوریان: پیشکسوت پیدا می کنند تا علیه من مصاحبه کنند

به گزارش پیروزی دیلی، علیرضا منصوریان پس از حضور در جلسه هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: در جلسه امروز پیرامون تمام مشکلات حریف زدیم و مباحث خوبی داشتیم. راجع به داخل تیم و مسائل لوجستیکی و مشکلات مالی مباحث خوبی با اعضای خوب هیئت مدیره انجام شد. ایده ها به هم نزدیک بود. باید دست به دست بدهیم چون بچه ها از لحاظ منابع مالی خوب نبودند کمک بشود تا با روحیه بهتر کار خود را پیش ببرند.

 وی در ادامه افزود: از اعضای هیئت مدیره تشکر می کنم. در حوزه بازیکن و اینکه مواردی ممکن است از داخل اذیت کند اعضا قول دادند کمکم کنند. بر خلاف بخشی از جلسات سال گذشته الان احساس کردم اعضا متفق القول برای اعتلاف اسم استقلال از کادر فنی و بازیکنان حمایت می کنند تا روند رو به بهبود باشد. سرمربی استقلال درباره تقویت کارد فنی گفت: صحبت از کادر فنی و تقویت آن نبود. دو تا ازسرمربی ها ودستیار آقای کی روش پیش من هستند. برنامه کادر فنی را در اختیار رئیس باشگاه می گذاریم. دغدغه و نگرانی اعضا با من یکی بود. روی مسائل مالی دغدغه داشتیم و اعلام آمادگی کردند. از اعضا خواستم به تیم نزدیک شوند. مخصوصا آقای قراب از لحاظ فنی نزدیک شوند.

 وی همچنین درباره مشکلات استقلال در ابتدای فصل از لحاظ نتیجه گیری خاطرنشان کرد: ما دردو فصل گذشته دو اتفاق در تیم مان داشتیم. فصل قبل بخش اعظمی از کادر فنی و بازیکنان عوض شد. در این فصل نزدیک به شش بازیکن گرفتیم که 4 تا ستاره هستند و چند جوان هم اضافه شدند با قراردادهای بلند مدت. اتفاقات در هفته اول و دوم به نفع ما و طوری که انتظار داشتیم پیش نرفت. کمترین امتیاز ما در در دو بازی نخست 3 یا 4 امتیاز بود. اتفاقات سلسله واری رخ داد که به نتیجه نرسیدیم. می دانم به نقطه اوج می رسیم و در کورس قهرمانی قرار می گیریم. امیدوارم رقبای ما در چند هفته پیش رو امتیاز از دست بدهند و من مطمئنم این اتفاق رخ می دهد. تغییراتی در زمینه جریان بازی داشتیم. امسال آمدیم در روند بازی تغییراتی ایجاد کردیم. شرایط برای ما به گونه ای رقم می خورد که اوضاع خوب می شود. 

 وی درباره تغییرات در ترکیب استقلال تصریح کرد: برای صدمین بار اعلام می کنم. در لیگ فرسایشی هستیم. در دی ماه نمی توانیم به جوانمان بازی بدهیم. تا دی ماه هر چه برای جوان ها کاشتیم بس است و باید درو کنیم. نمی توانم با 11 نفر شروع کنم و با 11 نفر تمام کنم. دی و بهمن و اسفند سختی داریم که چهار روز یک بار بازی داریم. نمی توانیم سرمایه را روی 11 نفر بگذاریم. نگاه من بلند مدت است. هر بازیکنی خوب باشد استفاده می شود. اسکلت ما حفظ می شود. 5 نفر در تیم ما اسکلت اصلی هستند و حفظ می شوند. پادو رابسون مهدی رحمتی امید ابراهیمی و کاوه رضایی در فصل قبل خیلی فشار بهشان وارد شد. در این فصل هم دروازه بان، یک دفاع مرکزی یک هافبک دفاعی و یک هافبک نفوذی و یک مهاجم ما اسکلت اصلی را تشکیل می دهند. 

 سرمربی ساتقلال همچنین افزود: تغییرات ما همه رو به مثبت بود. حقدوست اضافه می شد و مشکلاتی نداشتیم. نورافکن و برزای هم اضافه شدند. بعضی هم به اسفاده از 11 نفر اعتقاددارند که در بهمن و دی به آنها فشار می آید. با این روش چند سال جلو رفتم و در کورس قهرمانی هم بودم. 

 وی درباره تغییر در راس کادر فنی و دادن اولتیماتوم به او بیان داشت: در جلسه ای که داشتم چنین چیزی اتفاق نیفتاد. بنای هیئت مدیره حمایت از کادر فنی است. آنها به من اعتماد کردند و من هم قول دادم که پاسخ مثبتی می دهم چون به بازیکنانم اعتقاد دارم. اگر ده برابر حواشی بود با آمدن من صد برابر می شوند. یک سری پیشکسوت 35 سال نبودند اما وقتی من آمدم همه کارشناس شدند. حدود 600 مصاحبه شد و حالا در این فصل 150 مصاحبه شده است. بعضا نظر دوستان از روی علاقه به ما آسیب می زند. مسیر مستقیم را جلو می رویم. به انتهای سال که می رسیم به نقطه اوج می رسیم. چه در نفت چه در استقلال و چه در تیم امید. امروز جلسه خیلی خوب بود و. احساس امنیت داشتم. در فضای مجازی نیستم اما به من می گویند. به دوستانم گفتم که اسم خوب ها وبدها را یادداشت کنند تا دوست و دشمنم را بشناسم. 

 وی درباره مصاحبه صمد مرفاوی درباره تغییر ادبیات منصوریان و اینکه تا سال 1402 استقلال تامین است گفت: من مصاحبه صمد را نخواندم. نمی دانم چه نوع ادبیاتی بوده است. پاسخ نمی دهم. من گفتم تا 1402 بازیکن و سرمایه داریم. گویا کم سن و سال بودن من دوستان را حساس کرده است یا به خاطر اینکه پیشرفت خیلی ها را قبول نمی کنیم و اذیت می شویم. من بعد از این هم به جاهای بهتری می رسم. همیشه بعضی از دوستان را مثال می زنم. به تعداد مصاحبه های این هفته نگاه کنید. برخی از وب سایت ها رفتند و همه را گشتند و پیشکسوتهایی را پیدا کردند که من فقط دور زمین حیدریان دیدم برای سلامتیشان می دوند.. اگر پیدا نکردند من به آنها آدرس می دهم. یک وب سایت عکس من را با رئیس جمهور می گذارند. گفتند رئیس جمهور باخت! بعضی جاها غرض ورزی می کنند. من آدم راحتی هستم و دروغ نمی گویم. این فضایی که علیه من درست کرده اند و پیشکسوت پیدا می کنند من را ناراحت نمی کند. مخلص هواداران هستم که من را می فهمند. از آقای فریبا بپرسید. 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در جلسه هستیم. کار ما وقتی به تمسخر گرفته می شود عزمم چند برابر می شود. فضای توهین به جوان ایرانی را تغییر می دهم. به دوستان جوان هم که علیه من مصاحبه می کنند می گویم اگر من بسوزرم 20 سال بعد از من می سوزد.حمایت کنید تا جاده ای که من آسفالت کردم را روزی رویش راه بروید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه