همراه ما باشید

جلسه روز گذشته هیئت مدیره استقلال حواشی زیادی داشت و عضو هیئت مدیره این باشگاه و علیرضا منصوریان با یکدیگر جر و بحث کردند.

از تهدید به راه ندادن منصوریان تا جرو بحث منصوریان با زمانی/منصوریان فعلاً دو بازی فرصت دارد

از تهدید به راه ندادن منصوریان تا جرو بحث منصوریان با زمانی/منصوریان فعلاً دو بازی فرصت دارد

پیروزی نیوز - از تهدید به راه ندادن منصوریان تا جرو بحث منصوریان با زمانی/منصوریان فعلاً دو بازی فرصت دارد

به گزارش پیروزی دیلی و به نقل از تسنیم، روز گذشته (یکشنبه) برخی از اعضای هیئت مدیره استقلال و رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه اعلام کردند که علیرضا منصوریان به کارش ادامه می‌دهد و نظر همه اعضا، حمایت از سرمربی و تیم است. در این جلسه که محمدحسین قریب باز هم غایب بود، حواشی زیادی وجود داشت.

وقتی منصوریان در جلسه حضور پیدا کرد، حسن زمانی یکی از اعضای هیئت مدیره با انتقاد از شرایط تیم به سرمربی استقلال گفت که 30 میلیارد تومان برای تیم هزینه شده، اما نتیجه نگرفته‌اید. زمانی حتی اعلام کرد که منصوریان نتوانسته تیم را مدیریت کرده و نتایج استقلال به درد کسی نمی‌خورد. سرمربی استقلال که انتظار چنین صحبت‌هایی را نداشت، در جواب عضو هیئت مدیره استقلال گفت که شما کاری غیر از انتقاد نمی‌کنید، ضمن اینکه من همین هستم و تغییری نمی‌کنم. زمانی هم با عصبانیت به سایر اعضا گفت که چه کسی منصوریان را به جلسه هیئت مدیره راه داده است؟ از این پس ایشان حق حضور در جلسه هیئت مدیره را ندارند! در ادامه، اعضا از دو طرف خواستند که آرامش خود را حفظ کنند.

زمانی به سرمربی استقلال تذکر داد که این جلسه مانند استیضاح وزیران می‌ماند و اگر شما از عملکردتان دفاع کرده و از اعضای هیئت مدیره رأی مثبت گرفتید، به کارتان ادامه می‌دهید. سایر اعضا هم صحبت‌های زمانی را تأیید کردند. سرمربی استقلال هم وقتی دید همه اعضا، اظهارات زمانی را تأیید می‌کنند قول داد که تیمش در آینده نتایج بهتری بگیرد. اعضا هم به منصوریان رأی اعتماد دادند و قرار شد که دو بازی دیگر به سرمربی استقلال فرصت بدهند.

یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره هم به منصوریان گفت که کاری کنید مقابل مردم سرمان را بالا بگیریم، ما این همه حمایت می‌کنیم، هزینه کرده‌ایم و باید نتیجه بگیرید. در ادامه، منصوریان پس از اظهارات تک تک اعضای هیئت مدیره، قول داد که تیمش در دیدارهای آینده نتیجه بگیرد. سرمربی استقلال همچنین به مشکلات مالی اشاره کرد و گفت که بازیکنان پیش قسط اولیه قرارداد خود را نگرفته‌اند و این مسئله در روحیه آنها تأثیرگذار است. رضا افتخاری هم به قرارداد باشگاه با اسپانسر جدید اشاره کرد و گفت که به زودی بخشی از قراردادها پرداخت خواهد شد.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه