همراه ما باشید

روزنامه الیوم عربستان با اشاره به مزیت تیم الاهلی برابر تیم‌های ایرانی در سالیان اخیر از ترکیب احتمالی این تیم نیز رونمایی کرد.

ترکیب احتمالی الاهلی برابر نماینده ایران/ رفیعی پرسپولیسی شد!

ترکیب احتمالی الاهلی برابر نماینده ایران/ رفیعی پرسپولیسی شد!

پیروزی نیوز - ترکیب احتمالی الاهلی برابر نماینده ایران/ رفیعی پرسپولیسی شد!

به گزارش پیروزی‌دیلی، به نقل از روزنامه الیوم عربستان، تیم الاهلی عربستان در فصل نقل و انتقالات 5 بازیکن جدید را به خدمت گرفت و پرسپولیس نیز با جذب یک مدافع میانی و مهاجم جدید و حفظ بیشتر بازیکنان فصل قبل در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده است.


این رسانه عربستانی در ادامه با اشاره به ترکیب احتمالی تیم الاهلی در بازی امشب (سه‌شنبه) برابر پرسپولیس شامل: محمد العویس، محمد عبدالشافی، معتز هوساوی، محمد آل‌ فتیل، سعید المولد، ولید باخشوین، کلاودیمیر، حسین المقهوی، احمد الزین، صالح العمری و عمر السومه از غیبت عبدالفتاح عسیری به دلیل مصدومیت خبر داد.


الیوم سپس درباره برتری تیم‌ الاهلی عربستان در مصاف با تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نوشت: تیم الاهلی در 9 بازی سالیان اخیر برابر تیم‌های ایرانی به 7 پیروزی، یک شکست و یک تساوی دست یافته که نشان‌دنده دست برتر این تیم است.


روزنامه عربستانی در بخش معرفی بازیکنان برجسته 2 تیم الاهلی و عربستان به اشتباه سروش رفیعی، ملی‌پوش ایرانی تیم الخور قطر را نیز در ترکیب پرسپولیسی‌ها معرفی کرد!

این روزنامه نوشت: سید جلال حسینی، محمد انصاری‌، سروش رفیعی(!)، مهدی طارمی و محسن مسلمان از نگاه روزنامه الیوم بازیکنان برجسته تیم پرسپولیس هستند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه