همراه ما باشید

دیدار رفت تیم های پرسپولیس و الاهلی با تساوی خاتمه یافت.

پرسپولیس 2 - الاهلی عربستان 2/پرسپولیس با تعویض های طلایی برانکو به صعود امیدوار ماند

پرسپولیس 2 - الاهلی عربستان 2/پرسپولیس با تعویض های طلایی برانکو به صعود امیدوار ماند

پیروزی نیوز - پرسپولیس 2 - الاهلی عربستان 2/پرسپولیس با تعویض های طلایی برانکو به صعود امیدوار ماند

به گزارش پیروزی دیلی،تیم‌های پرسپولیس و الاهلی در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:30 امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط به مصاف هم رفتند که  این دیدار با نتیجه تساوی 2 - 2  به پایان رسید. برای تیم میهمان در این مسابقه عمر السوما در دقیقه 3 و لئوناردو در دقیقه 58 موفق به گلزنی شدند و گل‌های پرسپولیس را نیز شجاع‌خلیل‌زاده در دقیقه 72 و گادوین منشا در دقیقه 85 وارد دروازه الاهلی کردند.


پرسپولیس:

 علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده(65- کمال کامیابی نیا)، محسن مسلمان(66- بشار رسن)، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی(64- گادوین منشا)
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


الاهلی عربستان:

 محمد العویس، موتاز هوساوی، محمد الفتیل، سعید المولد، شیفو، کلود امیر، تیسیر الجسام، لئوناردو(65- مغرشی)، حسین المقوی، صالح جمان العمری و عمر السوما(82- حمدان الشمرانی)
سرمربی: سرگی ربروفدقایق حساس

دقیقه 3:  شوت صالح عجمان از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با دفع ناقص بیرانوند همراه بود و السوما از میان غفلت مدافعان نماینده کشورمان توپ برگشتی را در درون دروازه سرخشوان جای داد.

دقیقه 8: مهدی طارمی در یک موقعیت عالی که در محوطه جریمه الاهلی  نصیبش شده بود نتوانست به موقع تصمیم‌گیری کند و مدافع حریف به موقع توپ او را دفع کرد.

دقیقه 9:طارمی در درون محوطه جریمه الاهلی سرنگون شد اما داور به سادگی از این صحنه گذشت.

دقیقه 15: شوت محکم مسلمان از فاصله نزدیک از کنار دروازه الاهلی به اوت رفت.

دقیقه 17: پاس عالی امیری از جناح چپ در درون محوطه جریمه الاهلی به علیپور رسید اما ضربه این بازیکن به زیر توپ زده شد تا این حمله هم حاصلی برای سرخپوشان نداشته باشد.

دقیقه 35: دفع ناقض بیرانوند این بار توپ را در پشت محوطه جریمه جلوی پای موهاوی انداخت اما ضربه محکم این بازیکن در چارچوب دروازه سرخپوشان نبود و در حالت خطرناک به اوت رفت.

دقیقه 47: ارسال بلند اوت توسطز وحید امیری با ضربه سر دیدنی مهدی طارمی تنها با واکنش دروازه‌بان الاهلی سرخ‌ها را ناکام گذاشت تا یک کرنر با مشت او همراه شود.
دقیقه 49: ارسال کرنر توسط محسن مسلمان با برخورد ناقص توپ به پای علیپور در شش قدم می‌توانست دروازه الاهلی را باز کند که در ادامه توسط مدافعان سفیدپوش این موقعیت دور شد.

دقیقه 63: پرسپولیس می توانست روی حرکت فرشاد احمدزاده درون محوطه جریمه به یک ضربه پنالتی دست یابد که داور باز اعتقادی به این اتفاق نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 64: روی ضدحمله، الاهلی با همکاری سه بازیکن خود درون هجده قدم به بهترین موقعیت برای گل سوم رسید که دسوزا از روی خط شش قدم و دروازه خالی ضربه اش را به آسمان زد.

دقیقه 72: ارسال درون محوطه جریمه برای علی علیپور فرصت فوق العاده‌ای را نصیب این مهاجم کرد که ضربه اش به سادگی در اختیار دروازه بان الاهلی قرار گرفت.

دقیقه 74: ارسال کرنر برای پرسپولیس یک موقعیت فوق العاده نصیب این تیم کرد که در رفت و برگشت عجیب توپ در شش قدم، ضربه محکم محکم محمد انصاری با کمترین اختلاف راهی اوت شد تا آه از نهاد پرسپولیسی ها بلند شود.

دقیقه 85: دفع ناقص دفاع الاهلی در پشت محوطه جریمه تیمش باعث شد منشا صاحب یک موقعیت خوب شوت زنی شود و این بازیکن با یک حرکت بدن عالی ابتدا مدافعان و دروازه‌بان الاهلی را فریب داد و در ادامه با یک شوت در زاویه مخالف گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 87: شجاع‌ خلیل‌زاده از داور بازی کارت زرد گرفت.

دیدار برگشت دو تیم در تاریخ 21 شهریورماه به میزبانی الاهلی در ابوظبی امارات برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه