همراه ما باشید

بشار رسن هافبک جوان و عراقی پرسپولیس با درخشش در بازی با الاهلی نشان داد که اصرار برانکو به جذب این بازیکن بی دلیل نبوده است.

بشار رسن؛ تولد یک ستاره در مسقط

بشار رسن؛ تولد یک ستاره در مسقط

پیروزی نیوز - بشار رسن؛ تولد یک ستاره در مسقط

به گزارش پیروزی‌دیلی، بشار رسن هافبک جوان تیم ملی عراق بعد از بیش از یک سال تلاش پرسپولیس به این تیم آمد و با بازی خوبی که در نیمه دوم بازی با الاهلی داشت نشان داد که علاقه برانکو به جذب این بازیکن بی دلیل نبوده است.


وقتی در نیمه دوم بشار رسن کنار زمین آمد تا جانشین محسن مسلمان شود خیلی ها این تعویض برانکو را با تردید نگاه می کردند؛ اما بشار رسن با نمایش خوب خود در میانه زمین نه تنها توانست نقش مهمی در بازگشت پرسپولیس بازی کند که نشان داد پرسپولیس در این فصل صاحب یک هافبک توانمند شده است.


رسن با شماره 55 در میانه میدان پرسپولیس در بازی دفاعی و هجومی تیم پخته و باهوش بازی کرد. او پاس گل اول تیمش را روی ارسال یک ضربه ایستگاهی داد ضمن اینکه در روند کلی بازی که به سود تیم پرسپولیس تغییر کرد مهره ای موثر بود.


بشار رسن حتی در بازی برگشت با الاهلی هم می تواند مهره کلیدی خط هافبک پرسپولیس باشد. خط هافبکی که دیگر روی فرم نبودن دو عنصر اصلی اش ، احمدزاده و مسلمان باعث نگرانی برانکو نخواهد شد؛ چرا که او بشار رسن و یکی دو هافبک جوان و فوق العاده دیگر روی نیمکت دارد که می توانند نمایشی بهتر از ستاره های خارج از فرم داشته باشند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه