همراه ما باشید

واکنش دو مهاجم پرسپولیس بعد از گل دوم سرخپوشان مقابل الاهلی، خط بطلانی بود بر تمام حواشی هفته گذشته.

عکس نوشت/ پایانی بر حاشیه‌ها با یک آغوش

عکس نوشت/ پایانی بر حاشیه‌ها با یک آغوش

پیروزی نیوز - عکس نوشت/ پایانی بر حاشیه‌ها با یک آغوش

به گزارش پیروزی دیلی، گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در دیدار امشب تیمش مقابل الاهلی موفق شد با یک ضربه زیبای از راه دور، گل دوم و تساوی پرسپولیس را به ثمر برساند تا نقش مهمی در فرار سرخپوشان از شکست ایفا کرده باشد اما اتفاقی که گل منشا را اهمیتی دوچندان بخشید، واکنش دیگر مهاجم پرسپولیس به گلزنی منشا بود.

مهدی طارمی، که در اواسط نیمه دوم و بعد از عملکردی ضعیف، جای خود را به منشا داده بود، بعد از گل مهاجم سیاه‌پوست سرخپوشان، به درون زمین دوید و اولین نفری بود که به منشا رسید و با واکنشی جالب او را در آغوش کشید. طارمی که به شدت از گلزنی منشا و فرار پرسپولیس از شکست خوشحال بود، با این حرکت نسبت به هم تیمی و رقیب خود ابراز احساسات کرد تا صحنه‌ای زیبا در ورزشگاه سلطان قابوس عمان شکل بگیرد.  

در چند هفته گذشته پرسپولیس شاهد حواشی بسیار زیادی بر سر موضوع پاس ندادن برخی از بازیکنان پرسپولیس از جمله مهدی طارمی به منشا بود و حتی بعد از بازی با سیاه‌جامگان، این اتفاقات منجر به دلخوری شدید طارمی شده بود اما به نظر می‌رسد حرکت جالب توجه طارمی بعد از گل منشا مقابل الاهلی، دیگر پایانی بود بر تمامی حواشی اخیر.

 پایانی بسیار احساسی و تماشایی که ثابت کرد برعکس تمام گمانه زنی‌ها در مورد وجود اختلاف میان این دو، مهاجمان پرسپولیس هیچ اختلافی با یکدیگر ندارند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه