همراه ما باشید

از کار انداختن اسلحه برانکو در عمان، بزرگترین موفقیت الاهلی بود.

اسلحه خالی برانکو در عمان؛ نمره صفر برای طارمی

اسلحه خالی برانکو در عمان؛ نمره صفر برای طارمی

پیروزی نیوز - اسلحه خالی برانکو در عمان؛ نمره صفر برای طارمی

به گزارش پیروزی دیلی، گل زودهنگام عمر السومه به پرسپولیس، روند بازی سرخپوشان با الاهلی را تحت تاثیر قرار داد. الاهلی در تمام طول بازی، در دفاع بود و حملات پرسپولیس هم به جایی نمی‌رسید. کادرفنی الهلال برای از کار انداختن خطر پرسپولیس در این بازی، تمرکز زیادی روی از کار انداختن طارمی داشتند و به هدف‌شان هم رسیدند.

 شوتزن‌ترین بازیکن این فصل لیگ قهرمانان آسیا با ۳۰ شوت به سمت دروازه حریف، مقابل الاهلی حتی یک ضربه هم نداشت. طارمی نه تنها گل نزد و نتوانست دروازه حریف را تهدید کند، حتی امکان زدن ضربه بلاک شده یا خارج چارچوب را هم پیدا نکرد. مدافعین الاهلی، طوری طارمی را مهار کرده بودند که در طول ۶۴ دقیقه حضورش در زمین، فقط ۱۹ بار بتواند توپ را لمس کند و بقیه زمان‌ها، تماشاگر مسابقه باشد.

 زدن ۶۰ درصد گل‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان توسط طارمی قبل از این مسابقه، باعث شده بود پیدا کردن راه از کار انداختن خط حمله سرخپوشان برای الاهلی زیاد سخت نباشد. هر چند برانکو با ورود منشا، اوضاع را به نفع تیم خودش عوض کرد اما او و تیمش برای گلزنی و صعود در بازی برگشت، نیاز به روشی غیر از مسابقه امروز دارند. روشی که هدف همه حملات پرسپولیس، در یک نفر خلاصه نشود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه