همراه ما باشید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت که بازیکنان این تیم نسبت به حریف عربستانی خود در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، روحیه بهتری دارند.

محمدخانی: بازی ۱۰ دقیقه دیگر ادامه پیدا می‌کرد، پرسپولیس گل برتری را می‌زد

محمدخانی: بازی ۱۰ دقیقه دیگر ادامه پیدا می‌کرد، پرسپولیس گل برتری را می‌زد

پیروزی نیوز - محمدخانی: بازی ۱۰ دقیقه دیگر ادامه پیدا می‌کرد، پرسپولیس گل برتری را می‌زد


ناصر محمدخانی در مورد تساوی 2 - 2 پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا مقابل الاهلی عربستان گفت: بازی خوبی بود. بازیکنان  پرسپولیس اشتباهات زیادی را مرتکب شدند و به جز 20 دقیقه آخر مسابقه، موقعیت آنچنانی روی دروازه حریف به وجود نیاوردند.

وی با اشاره به تعویض‌های طلایی سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: با سه تعویض برانکو، پرسپولیس از این رو به آن رو شد و شرایط این تیم به کلی تغییر کرد. اگر این مسابقه 10 دقیقه دیگر ادامه پیدا می‌کرد، پرسپولیس می‌توانست به گل برتری برسد، چون الاهلی به اصطلاح وا داده بود، شیرازه این تیم از هم پاشیده شده و توپ و میدان در دست پرسپولیس بود. تعویض‌های برانکو طلایی بود و باعث شد تیم به حمله رو بیاورد.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه دیدار رفت برای شناخت بازیکنان و سرمربیان دو تیم از تیم‌های خود و حریف کافی بود، تصریح کرد: الاهلی هم پول زیادی خرج می‌کند و سرمایه‌گذاری زیادی کرده است. این مرحله از مسابقات حذفی است و حکم فینال را دارد.

محمدخانی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس این توانایی را دارد که به مرحله بعدی مسابقات راه یابد یا خیر، خاطرنشان کرد: پرسپولیسی که می‌تواند راحت در 20 دقیقه، شکست 2 بر صفر را به تساوی تبدیل کند، این توانایی را دارد که به نیمه نهایی مسابقات راه یابد. پیش‌تر هم گفته بودم که این دوره، بهترین زمان برای قهرمانی پرسپولیس در آسیاست، چون بازیکنان کنونی تیم، چند سال است که کنار هم بازی می‌کنند. این تیم از لحاظ روحی بهتر از الاهلی است، چون حریف بازی 2 بر صفر برده را با تساوی عوض کردند.

وی در این خصوص که برخی از هواداران اعتقاد دارند منشا باید از ابتدای مسابقه و به جای مهدی طارمی بازی می‌کرد، گفت: طارمی هم دوندگی زیادی داشت. مدافعان الاهلی هم به خوبی از او شناخت داشتند، به طارمی چسبیده بودند و اجازه ندادند این مهاجم موقعیتی برای گلزنی داشته باشد. در 20 دقیقه آخر بازی هم این مدافعان خسته شده بودند و منشا با فیزیک و دوندگی خوبی که داشت، در خط حمله پرسپولیس موفق بود.

 


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه