همراه ما باشید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس شانس این تیم را برای پیروزی در دیدار برگشت مقابل الاهلی عربستان ۵۰ - ۵۰ دانست.

پنجعلی: شانس صعود پرسپولیس ۵۰ - ۵۰ است/ تضعیف پرسپولیس و استقلال به ضرر فوتبال ملی است

پنجعلی: شانس صعود پرسپولیس ۵۰ - ۵۰ است/ تضعیف پرسپولیس و استقلال به ضرر فوتبال ملی است

پیروزی نیوز - پنجعلی: شانس صعود پرسپولیس ۵۰ - ۵۰ است/ تضعیف پرسپولیس و استقلال به ضرر فوتبال ملی است


به گزارش پیروزی دیلی، محمد پنجعلی در خصوص تساوی 2 - 2 پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمان آسیا اظهار داشت: بازی فرازونشیب زیادی داشت، اما خدا را شکر پرسپولیس خیلی خوب به بازی برگشت. قبلاً هم گفته بودم که بازی در آسیا سخت است و خوشبختانه با این تساوی امیدوار شدیم تا در بازی برگشت بتوانیم پیروز شویم.

وی درباره تعویض‌های برانکو و اینکه آیا بهتر نبود بازیکنانی چون کمال کامیابی‌نیا، گادوین منشا و بشار رسن از ابتدا در زمین حضور داشته باشند، تصریح کرد: کادرفنی نسبت به تمرینات و شناختی که از تیم حریف دارد، بهترین تصمیم‌ها را می‌گیرد. تعویض هم یک بار جواب می‌دهد،‌ یک بار هم نه. خوشبختانه روز گذشته تعویض‌های برانکو جواب داد و آمدن بازیکنان جدید به میدان روی روند بازی تأثیرگذار بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چقدر به صعود پرسپولیس به مرحله بعد لیگ قهرمانان امیدوار است، گفت: بازی برگشت با الاهلی 50 - 50 است. بازیکنان پرسپولیس الان نسبت به تیم حریف شناخت پیدا کرده‌‌اند و حواس‌شان جمع است. متأسفانه ما در کشور ثالث بازی خواهیم کرد و این به ضررمان خواهد بود. خیلی خوب است که این مشکل برطرف شود و بتوانیم در کشور خودمان بازی کنیم.

پنجعلی در مورد مشکلات و حواشی باشگاه استقلال و شکست روز گذشته این تیم مقابل پدیده نیز،‌ خاطرنشان کرد: فقط می‌توانم بگویم هر کدام از دو تیم پرسپولیس و استقلال ضعیف شوند، به ضرر فوتبال ملی است. اگر این دو تیم نتیجه نگیرند تماشاگر دلسرد خواهد شد و به ورزشگاه نخواهد آمد، همان‌طور که روز گذشته در بازی استقلال تعداد کمی تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند. این به ضرر تیم ملی و فوتبال ماست.

وی در واکنش به شایعاتی که مبنی بر استعفای منصوریان مطرح می‌شود، گفت: این رفت‌ و آمدها در فوتبال بوده است. باید علت نتیجه نگرفتن تیم‌ها ریشه‌یابی شود. فوتبال ما حرفه‌ای نیست و زیر نظر دولت اداره می‌شود، در حالی که باید فوتبال را مردم اداره کنند و دولت فقط نظارت کند.

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه