همراه ما باشید

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان خبر پیشنهاد به هافبک پرسپولیس را بی اساس دانست و تاکید کرد این باشگاه برنامه‌ای برای جذب کمال کامیابی‌نیا ندارد.

موضع سپاهان درباره هافبک پرسپولیس/ کامیابی نیا را نمی‌خواهیم

موضع سپاهان درباره هافبک پرسپولیس/ کامیابی نیا را نمی‌خواهیم

پیروزی نیوز - موضع سپاهان درباره هافبک پرسپولیس/ کامیابی نیا را نمی‌خواهیم

به گزارش پیروزی‌دیلی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پنج دیداری که در رقابت های لیگ برتر انجام داده است تنها شش امتیاز کسب کرده است که آمار خوبی برای زلاتکو کرانچار سرمربی این تیم نیست.


کادر فنی سپاهان تصمیماتی برای تقویت تیم خود دارند تا مشکلات تاکتیکی خود را به حداقل برسانند. از این رو شایعاتی در خصوص پیشنهاد دو و نیم میلیاردی این باشگاه برای جذب کمال کامیابی نیا هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به گوش رسید.


مهدی اخوان سرپرست سپاهان ضمن تکذیب این شایعه اظهار داشت: هیچ صحبتی در باره این موضوع صورت نگرفته است. خیلی هم بعید است که بخواهیم چنین اقدامی کنیم. بحث جذب بازیکن را کادر فنی با مدیریت تیم هماهنگ است. آقای کرانچار هم اعلام کرده است بابت خریدهایی که داشته ایم رضایتمندی لازم وجود دارد و مشکلی نیست. با این حال، تصمیم نهایی برای روزهای مانده از نقل وانتقالات، بسته به دیدگاه کادر فنی و مدیریت باشگاه داد. تا این لحظه هم صحبتی با بازیکنان پرسپولیس نداشته ایم تا با آنها قرارداد ببندیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه