همراه ما باشید

خط سرخ هوادار

خط سرخ هوادار/ پیام های شما هواداران عزیز

خط سرخ هوادار/ پیام های شما هواداران عزیز

پیروزی نیوز - خط سرخ هوادار/ پیام های شما هواداران عزیز

به گزارش پیروزی دیلی:


8650...913: خواهشا بخش روی خط سرخ هواداران را مهم ترین بخش پیروزی بدانید و هیچ وقت حذف نکنید و تا پایین صفحه پیام خوانندگان را چاپ کنید. 

 پیروزی: ستون خط سرخ یکی از اصلی ترین و ثابت ترین ستون های روزنامه است و پل ارتباطی ما با هواداران. خیال تان راحت، این ستون حذف شدنی نیست.

داوود-میبد: ورزشگاه آزادی به عنوان یک ورزشگاه ملی فوتبال ایران حساب می شود. آقایانی که در ورودی ورزشگاه داربست های مخصوص بنایی نصب کرده اند دارند با حیثیت فوتبال ایران بازی می کنند. پول بیت المال راخرج کارهای بیهوده می کنند آن‌وقت به خود می بالند که خدمت کرده اند. مسوولان فروش بلیت ها روز قیامت بابت پول هایی که به پرسپولیس واستقلال ندادند باید جواب دهند. 

 مهدی خداوردیان: خیلی ممنون از اینکه لوگوی پرسپولیس را ضمیمه روزنامه پیروزی کردید. واقعا خیلی خوشحال شدم وقتی که لوگوی پرسپولیس رو دیدم.

 3736...912: خواهشمندم تیم را دچار حاشیه نکنید و به آقای طارمی می گویم فقط خودت باش و به حواشی توجه نکن. به امید پیروزی های مداوم ارتش سرخ در ایران، آسیا و باشگاه های جهان.

 فیلسوف- رشت: آقای قدوسی سردبیر عزیز چرا اکثرا درمورد کریم انصاری فرد به عنوان یک پرسپولیسی می نویسید. مگرکریم چی کاری برای قرمز انجام داده. چون درتیم های دیگه گل زده الاپرسپولیس.

 پیروزی: مگر انصاری فرد در یک فصل در پرسپولیس بازی نکرده؟! هواداران پرسپولیس قدرشناس کسانی هستند که حتی یک دقیقه برای این تیم بازی کرده باشند. 

 1242...936: خواهشاً لوگوی پرسپولیس رو بازهم بفرستین. بنده کیوسک روزنامه فروشی دارم در اهواز. از بس مشتری اومد یه دونه هم نتونستم واسه خودم نگه دارم.

 کاظم هومن- بابل: اینجانب برای جناب سرهنگ مناجاتی پیشکسوت محترم فوتبال ایران که درسال های ١٣٤٩تا ١٣٥٣ به عنوان ملّی پوش درجام جهانی مقّدماتی بین ایران وکره شمالی توانسته اند گل شادی بخش پیروزی را بزنند. 

 نظام دوست سویری- رودسر: آقایانی که بازی پرسپولیس داور استقلالی می گذارید. فیلم بازی پرسپولیس و سیاه جامگان را نگاه کنید تا کی باید سر پرسپولیس بریده شود.

 برادران کیانپور-خوزستان: خانواده محترم آقای طارمی نباید نگران شعار تعداد محدودی از تماشاگرنما باشند که دارندکار ستون پنجم را برای رقبا انجام می دهند. آنان چشم دیدن موفقیت های پرسپولیس با طارمی را ندارند ومرتب حاشیه‌های پوچ و بی معنی درست می‌کنند ! پرسپولیس وهواداران هم باید این افرادحاشیه ساز را از خود دورکنند! 

 یک هوادار: بهترین لژیونر رضا قوچان نژاد هست. درسته سردار به بایرن و اتلتیکو در لیگ قهرمانان گل زده اما قوچان‌ نژاد فصل قبل در لیگ هلند دومین گلزن برتر لیگ هلند شده که تا به حال هیچ بازیکنی از ایران به چنین موفقیتی نرسیده. چراکریم انصاری فرد در بهترین تیم یونان المپیاکوس ماندگار نیست؟ چون دراینگونه تیم ها جای بهترین هاست و فوتبالیست های ما باید خیلی پیشرفت داشته باشند تا شانس بازی در این تیم ها را پیدا کنند.اکثر لژیونرهای ما در تیم‌های متوسط و ضعیف لیگ هایی مثل روسیه و یونان بازی می‌کنند اما ژاپنی ها و کره ای ها در لیگ های معتبر حضور دارند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه