همراه ما باشید

یک رسانه ورزشی یونان از منتفی‌شدن انتقال قرضی ملی‌پوش ایرانی المپیاکوس به تیم پانیونیوس با توجه به قرعه دشوار المپیاکوسی‌ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خبر داد.

بارسلونا و یوونتوس مانع بازگشت انصاری‌فرد به پانیونیوس می‌شوند؟

بارسلونا و یوونتوس مانع بازگشت انصاری‌فرد به پانیونیوس می‌شوند؟

پیروزی نیوز - بارسلونا و یوونتوس مانع بازگشت انصاری‌فرد به پانیونیوس می‌شوند؟


به گزارش پیروزی دیلی، به نقل از سایت کونترا یونان، باشگاه پانیونیوس پیش‌بینی می‌کند که می‌تواند کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی را به صورت قرضی جذب کند اما قرعه سخت المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا این انتقال را تغییر خواهد داد.

این سایت ورزشی یونانی در ادامه این خبر آورده است: رویارویی المپیاکوس با غول‌های اروپایی از جمله بارسلونا و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا باعث می‌شود تا توافق بر سر انتقال کریم انصاری‌فرد به تیم پانیونیوس دشوار شود. باشگاه پانیونیوس تمایل داشت تا در شرایط فعلی کریم انصاری‌فرد را حتی به صورت قرضی جذب کند اما قرعه‌کشی المپیاکوسی‌ها در لیگ قهرمانان کار را پیچیده کرد.

پیش از این و حتی تا روز گذشته این امیدواری وجود داشت که کریم انصاری‌فرد تا دوشنبه آینده تمرینات خود را با تیم پانیونیوس آغاز خواهد کرد.

تیم فوتبال المپیاکوس در مرحله گروهی لیگ  قهرمانان اروپا با تیم‌های بارسلونا، یوونتوس و اسپورتینگ پرتغال همگروه شده است. پیش از این بسنیک هاسی، سرمربی آلبانیایی تیم المپیاکوس نیز در واکنش به جدایی احتمالی انصاری‌فرد گفته بود روی تمامی بازیکنانش در فصل جاری حساب می‌کند


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه