همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس پس از اتفاقاتی که در بازی این تیم مقابل الاهلی عربستان از سوی داور بازی رخ داد از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواستی داشته است.

درخواست باشگاه پرسپولیس به AFC برای عدم انتخاب داور عرب‌زبان در بازی برگشت

درخواست باشگاه پرسپولیس به AFC برای عدم انتخاب داور عرب‌زبان در بازی برگشت

پیروزی نیوز - درخواست باشگاه پرسپولیس به AFC برای عدم انتخاب داور عرب‌زبان در بازی برگشت

به گزارش پیروزی دیلی، به گواه کارشناسان داوری در بازی تیم‌های پرسپولیس و الاهلی عربستان که سه‌شنبه شب برگزار شد داور اردنی این بازی یک پنالتی به سود پرسپولیس نگرفت و از این ناحیه شاگردان برانکو متضرر شدند.

 این در حالیست که رسانه‌های عربستانی با به راه انداختن جو رسانه‌ای عنوان کردند که پرسپولیس به خاطر این مسائل خواهان تکرار بازی مقابل الاهلی عربستان شده است که این موضوع را مسئولان باشگاه پرسپولیس قویاً تکذیب می‌کنند.

 پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، گفت: چنین درخواستی که از سوی رسانه‌های عربستانی عنوان شده صحت ندارد و فقط ما از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواستی داشته‌ایم که با توجه به اتفاقات رخ داده در بازی با الاهلی و اینکه کارشناسان داوری عنوان کردند یک پنالتی مسلم به سود ما گرفته نشده خواهان این شدیم تا برای بازی برگشت دیگر داور عرب زبان برای این بازی انتخاب نکنند. این درخواست خود را به صورت مکتوب به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردیم و بحثی برای تکرار بازی به هیچ عنوان وجود ندارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه