همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس توانست بخش عمده ای از مبلغ بدهی به سرمربی اسبق پرتغالی خود را تامین کند.

خبر خوش پرسپولیسی ها از پرونده ژوزه: پول بدهی تامین شد

خبر خوش پرسپولیسی ها از پرونده ژوزه: پول بدهی تامین شد

پیروزی نیوز - خبر خوش پرسپولیسی ها از پرونده ژوزه: پول بدهی تامین شد

به گزارش پیروزی دیلی، باشگاه پرسپولیس بخش عمده ای از طلب یک میلیون و سیصد هزار یورویی مانوئل ژوزه را تامین کرده و به زودی با وی تسویه حساب خواهد کرد.

 دادگاه CAS چند روز پیش حکم مانوئل ژوزه را هم صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و سیصد هزار یورو محکوم شد. حکم ژوزه در حالی صادر شده که روز قبل این باشگاه طلب ۳۸۰ هزار یورویی دستیاران این مربی پرتغالی را به آنها پرداخت کرده بود.

 امروز اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه کل مبلغ بدهی ژوزه تامین شده و در این باره یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس به سایت برنامه نود گفت: همه طلب یک میلیون و سیصد هزار یورویی ژوزه تامین نشده اما بخش عمده ای از آن را مدیریت باشگاه پرسپولیس و هیئت مدیره با تلاشی که داشتند تهیه کرده اند. باقی مانده بدهی هم انشاءالله تامین خواهد شد و جای نگرانی نیست.
 در حالی که عنوان شد این مبلغ با دریافتی از اسپانسر جدید پرسپولیس تهیه شده اما اخبار دریافتی ما حاکی از آن است که بخشی از مبلغ از اسپانسر و بخش دیگر از سایر منابع تهیه شده است. 

با شرایط موجود بخش زیادی از نگرانی هواداران پرسپولیس برطرف شده و تامین بخش عمده بدهی خبر خوبی است و به زودی پس از هماهنگی با وکیل ژوزه برای پرداخت مطالبات این مربی پرتغالی اقدام خواهد شد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه