همراه ما باشید

سرمربی پیشین تیم ملی که چندی پیش در بیمارستان ایرانیان دبی تحت عمل جراحی قرار گرفت، قرار است به زودی و برای دومین بار عمل جراحی شود.

مهاجرانی: برای عمل جراحی دیگر به آمریکا می‌روم/ رسانه‌ها و دوستان مرا شرمنده کردند

مهاجرانی: برای عمل جراحی دیگر به آمریکا می‌روم/ رسانه‌ها و دوستان مرا شرمنده کردند

پیروزی نیوز - مهاجرانی: برای عمل جراحی دیگر به آمریکا می‌روم/ رسانه‌ها و دوستان مرا شرمنده کردند


به گزارش پیروزی دیلی، حشمت مهاجرانی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است درباره آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: دو هفته پیش از ناحیه معده دچار ناراحتی شدید شدم و در بیمارستان ایرانیان تحت عمل قرار گرفتم و قرار است به زودی در آمریکا و برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار بگیرم.

وی در ادامه گفت‌: در دبی، دکتر مظفری و دکتر هوشنگی سنگ تمام گذاشتند و همچنین دوستانم؛ آقایان لطیف ناصری و مصطفی هوبخت برایم زحمات زیادی را متقبل شدند که جا دارد از یکایک این عزیزان تشکر کنم.

مهاجرانی با تقدیر از رسانه‌ها و همچنین دوستانش گفت: در این مدت، بسیاری از رسانه های ورزشی کشور و همچنین دوستانم با تماس‌های مکرر جویای احو‌الم بودند که واقعا از آنها ممنون هستم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود‌: فعلا در منزل دخترم در دبی استراحت می‌کنم و اواخر هفته جاری راهی آمریکا خواهم شد تا برای عمل جراحی نوبت دوم آماده شوم‌.

وی در پایان درگذشت ایرج باباحاجی خبرنگار ورزشی و نویسنده فوتبال کشورمان را تسلیت گفت و برای بازماندگان و خانواده این زنده یاد آرزوی صبر و شیکبایی کرد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه