همراه ما باشید

خط سرخ هوادار

خط سرخ هوادار/ پیام های شما هواداران عزیز

خط سرخ هوادار/ پیام های شما هواداران عزیز

پیروزی نیوز - خط سرخ هوادار/ پیام های شما هواداران عزیز

7778. . .911: هیچ جای دنیا دو تیم ورزشی اسپانسر مشترک ندارند اما پرسپولیس و استقلال دارند چون پشت این شگفتی بزرگ خلاف بزرگتری وجود دارد که این شگفتی در برابرش چیزی نیست و آنهم مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس است آن‌هم از سوی یک نهاد دولتی. 

 8915. . .939: لطفابه آقای برانکو بفرمایید از بازیکنان ذخیره بیشتر در ترکیب تیم استفاده کنند!!!

 حیدر پشت دار-گچساران: شما همیشه در باره رقیب می‌نوسید لطف کنید درباره تیم امید جوانان و نوجوانان پرسپولیس خبر کار کنید و عکس چاپ کنید. پیروزی: تمامی بازی ها و نتایج تیم های پایه از جمله اخبار دائم روزنامه است. 

کیانپور- خوزستان: رسانه ها باید بدانند که استقلال ظرفیت این همه تعریف ندارد ! روزنامه ها ، صدا و سیما و غیره شبانه روز با تبعیض فراوان به این تیم می پردازند ! همین منصوریان ، عکس او هر روز روی جلد روزنامه ها و سخنان گوهر بارش درصفحات تله تکست شبکه ها بیداد می کند ! حاصل این همه تبلیغات سوء و بی ثمر تا حالا چه بود ؟ فقط امسال با 6 میلیارد بیشتر ! 6 به توان دو شد ! 

 8233. . .913: اگر می‌شود بیشتر پوستر روزنامه پیروزی را عکس بازیکنان با لوگوی پرسپولیس بگذارید. باتشکر. 

 مرید چالنگی-شوشتر: همگی چیزی در مطبوعات مشاهده کردیم و خواندیم که یک اجنبی از خود راضی در استخری درتهران به خود اجازه توهین به دو هموطن شریف ایرانی داده اول از تمام رسانه ها می‌خواهم در قبال این گستاخی کوتاه نیایند واین را رسانه ای کنند تا فرد خاطی در رسانه ملی ازایرانیان عذرخواهی بکند..دوم اگر فدراسیون با ایشان برخورد نکند این وظیفه برگردن مردم درورزشگاها می‌باشد تا مقابل به مثل شود.

 داود_میبد: برانکو باید در بازی برگشت برابر الاهلی ترکیب دفاعی را همانند بازی با لخویا داخل زمین پیاده کند و بجای ربیع خواه از کامیابی نیا استفاده کند.در خط حمله هم منشا و طارمی 90دقیقه بازی کنند.پرسپولیس می‌تواند الاهلی را ببرد به شرط اینکه بازیکنان اشتباه نکنند. ما در بازی برگشت برابر الاهلی از بیرانوند کلین شیت می‌خواهیم. 

 8664. . .921: این لوگوی تیم را ما نداریم، نتوانستیم بخریم یا بهتر بگویم گیرمان نیامد لطفا بازهم اینکار را انجام بدهید.

 روح الله اخلاقی-ایلام: می‌شود مصاحبه کامل با عقاب آسیا داشته باشید؟ از حق پرسپولیس برابر حکم ناعادلانه کمیته انضباطی مطلب بنویسید. ممنون از سرخ ترین نشریه دنیا. 

 محسن آهنگر: عقاب جدید آسیا تو هیچ چیز کمتر از بهترین دروازه بانان دنیا نداری. مهاجمان الاهلی و غرب و شرق آسیا دروازه بانی چون تو جلوی شان نبوده تا بدانند چکار می‌توانی بکنی. تو اسپایدرمنی با اعتماد بنفس بخودت، خودت باش آنها نمی‌دانند مرد خوش غیرت لر ما بهترین دروازه بان آسیاست. علیرضای بیرانوند مهاجم حریف از تو میترسد این را بدان خودت باشی کل عربستان هم جمع شوند حریفت نمی‌شوند. 

 کیانپور- خوزستان: هوادار بداند نام بزرگ دشمن دارد پرسپولیس کبیر هویت و اصالت سرزمین و تمدن کهن پارس است دشمنان داخلی وخارجی با فرهنگ جاهلیت ، با جعل و فتوشاپ هرگز قادرنیستند کیان این مکتب بزرگ را خدشه دارکنند حال چه هوادار الاهلی یا استقلال 6 به توان 2 باشد ! آنها با هزینه میلیاردی زیادتر و با تبعیض و خرید داور و غیره هم چاره ای جزء زانو زدن مقابل ارتش سرخ ندارند !

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه