همراه ما باشید

دیشب لژیونرها در کشورهای هلند، بلژیک، روسیه، سوئد، یونان و نروژ برای تیم‌هایشان به زمین رفتند.

نگاهی به عملکرد تلخ و شیرین لژیونر ها در بازی های شب گذشته

نگاهی به عملکرد تلخ و شیرین لژیونر ها در بازی های شب گذشته

پیروزی نیوز - نگاهی به عملکرد تلخ و شیرین لژیونر ها در بازی های شب گذشته

پیروزی دیلی:

 کاوه رضایی شب گذشته اولین گل اروپایی خود را برای شارلوا به ثمر رساند. شارلوا با نتیجه 3-2 وارگم را شکست داد تا پنجمین برد متوالی را در هفته پنجم لیگ بلژیک به دست آورد. کاوه گل پیروزی شارلوا را در لحظات پایانی بازی وارد دروازه حریف کرد. 

 در روسیه سردار آزمون باز هم نیمکت نشین بود و به عنوان بازیکن جانشین وارد ترکیب روبین کازان شد. سردار دقیقه 60 به زمین آمد اما دقیقه 82 مصدوم شد و به اجبار تعویض شد. آزمون در پایان هفته هشتم لیگ روسیه همچنان در گلزنی ناکام مانده است. 

 در هلند هر دو تیم آلکمار و هیرنفین با نتیجه 2-1 حریفان را شکست دادند. علیرضا جهانبخش 71 دقیقه برای آلکمار بازی کرد؛ و رضا قوچان‌نژاد هم 79 دقیقه در ترکیب ثابت هیرنفین حضور داشت.

 در هفته بیست و یکم لیگ سوئد اسکیلستونا با علیرضا حقیقی هاماربی را با نتیجه 0-0 متوقف کرد و 12 امتیازی شد. این اولین کلین‌شیت‌ حقیقی در لیگ سوئد بود. البته تیم او همچنان قعرنشین لیگ 16 تیمی سوئد است. 

 در جام حذفی نروژ هم سوشا مکانی با میوندالن برابر تیم لیگ برتری سارپ اسبورگ قرار گرفت که در نهایت با نتیجه 2-1 شکست خورد و از رقابت‌ها کنار رفت. 

 در آلمان وردربرمن با الکس نوری سرمربی ایرانی خود برابر بایرن مونیخ و آنجلوتی شکست خورد. برمن در خانه 2-0 نتیجه را به قهرمان فصل قبل واگذار کرد و دومین شکست متوالی فصل را پذیرفت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه