همراه ما باشید

وزیر ورزش و جوانان گفت: از وزیر سابق اقتصاد دستور گرفته‌ایم تا اسناد بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس دوباره بررسی شود.

لطانی‌فر: ۷۰ درصد بدهی مالیاتی سرخابی‌ها بخشیده می‌شود/ در بدهی سازمان لیگ ۳ صفر اشتباه شده است

لطانی‌فر: ۷۰ درصد بدهی مالیاتی سرخابی‌ها بخشیده می‌شود/ در بدهی سازمان لیگ ۳ صفر اشتباه شده است

پیروزی نیوز - لطانی‌فر: ۷۰ درصد بدهی مالیاتی سرخابی‌ها بخشیده می‌شود/ در بدهی سازمان لیگ ۳ صفر اشتباه شده است

به گزارش پیروزی دیلی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان درباره بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس گفت: بخش عمده بدهی‌ها مالیاتی است. مالیات هم بر عملکردی است که منطقی نیست. مدیران گذشته استقلال و پرسپولیس اظهارنامه مالیاتی را نداده‌اند. سازمان مالیاتی نیز طبق روالی که دارد اگر کسی مالیات ندهد علی‌الراس می‌کند. درآمدهای این 2 باشگاه نیز هیچ وقت بر هزینه‌ها فزونی نگرفته و درآمدها کمتر از هزینه بوده به همین دلیل مالیات به آنها تعلق نمی‌گیرد اما متاسفانه به هر دلیلی مدیران این 2 باشگاه حسابرسی نکرده‌اند و اظهارنامه مالیاتی نداده‌اند سازمان مالیاتی علی‌الراس کرده است.

 وی افزود: جلسه‌ای که با سازمان مالیاتی داشتیم رئیس سازمان و معاونان با رویکرد مثبتی برخورد می‌کنند و ثابت کردیم خیلی از این مالیات‌ها به دلیل پر نکردن اظهارنامه مالیاتی است. سازوکاری که وجود دارد بر اساس کمیسیون 251 مجددا دستور گرفتیم از آقای طیب‌نیا تا همه اسناد و مدارک دوباره بررسی و مالیات واقعی مشخص شود در این صورت رقم‌های مالیاتی 60-70 درصد بخشیده می‌شود. 

 وزیر ورزش و جوانان درباره بدهی 175 میلیاردی سازمان لیگ و اینکه گفته شده یک صفر اشتباهی اضافه شده، عنوان کرد: 3 تا صفر اشتباه کرده بودند گاهی اوقات یک صفر اشتباه می‌کنند و اینجا 3 تا صفر اشتباه کرده‌اند که این موضوع حل می‌شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه