همراه ما باشید

هین‌چان یکی از لژیونرهای کره‌جنوبی در قاره اروپا با توجه به اهمیت بازی با ایران به رغم مصدومیت به تیم ملی کشورش فراخوانده شد.

فرا خواندن بازیکن مصدوم کره‌ای‌ها برای مصاف با ایران

فرا خواندن بازیکن مصدوم کره‌ای‌ها برای مصاف با ایران

پیروزی نیوز - فرا خواندن بازیکن مصدوم کره‌ای‌ها برای مصاف با ایران

به گزارش پیروزی‌دیلی، با اعلام فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی، هین‌چان، بازیکن 21 ساله تیم باشگاه سالزبورگ اتریش صبح امروز (دوشنبه) به جمع شاگردان شین تایونگ در مرکز ملی فوتبال شهر پاجو پیوست تا خود را مهیای دیدار حیاتی برابر ایران کند.


این ملی‌پوش جوان کره‌ای بازی قبلی تیم اتریشی‌ خود را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از دست داده بود اما شین تایونگ، سرمربی تیم ملی کره‌جنوبی با توجه به اهمیت بازی با ایران حتی هین‌چان مصدوم را به تیمش دعوت کرد تا در صورت نیاز از او بهره ببرد.


رسانه‌های کره‌ای نیز امروز اعلام کردند که دلیل دعوت هین‌چان به اردوی تیم ملی اعلام آمادگی این بازیکن برای حضور در بازی با ایران است. هین‌چان به فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی اعلام کرد مصدومیت او در اندازه‌ای نیست که بخواهد رویارویی با ایران را از دست بدهد و هیچ جای نگرانی نیست. قرار است ملی‌پوش کره‌ای پس از انجام تست‌های پزشکی همراه سایر شاگردان شین تایوگ مهیای بازی پنجشنبه شود.


تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران پنجشنبه هفته جاری در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران 20 امتیازی به عنوان صدرنشین گروه پیش از این صعود خود را قطعی کرده و کره‌جنوبی که با 13 امتیاز رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد برای صعود به جام‌جهانی نیاز مبرمی به پیروزی برابر ایران دارد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه