همراه ما باشید

هافبک - مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ۸ بازی بدون شکست ایران را رکوردی بزرگ دانست اما اعلام کرد که تیمش در بازی پنجشنبه به دنبال پیروزی است.

مین: ۸ بازی بدون باخت ایران، رکوردی بزرگ است/هین چان: بازی با ایران همیشه دشوار است

مین: ۸ بازی بدون باخت ایران، رکوردی بزرگ است/هین چان: بازی با ایران همیشه دشوار است

پیروزی نیوز - مین: ۸ بازی بدون باخت ایران، رکوردی بزرگ است/هین چان: بازی با ایران همیشه دشوار است


به گزارش پیروزی دیلی ،سون هیونگ مین، بازیکن باشگاه تاتنهام انگلیس که امروز (دوشنبه) جهت رویارویی با ایران در هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه به اردوی تیم ملی فوتبال کره‌ جنوبی پیوست در جمع خبرنگاران کره‌ای گفت: بازی با ایران همواره خوب است و دیدار رفت را واگذار کرده بودیم. می‌خواهیم با ارائه یک نمایش خوب برنده باشیم.

این ملی‌پوش کره‌جنوبی درباره افتخار تیم ملی فوتبال ایران به هشت بازی بدون شکست و عدم دریافت حتی یک‌گل در دیدارهای انتخابی مرحله نهایی جام‌جهانی 2018 روسیه گفت: این واقعا رکوردی بزرگ است. البته ما (بازیکنان کره‌جنوبی) باید درباره بازی با ایران صحبت بکنیم و در طول آن هماهنگ باشیم. فضاسازی زیاد و مراقب بازیکنان ایران بودن چیزی است که شین تائه‌یونگ (سرمربی) از ما می‌خواهد. من این سبک فوتبال تائه‌یونگ را می‌پسندم و شخصا به دنبال آن در تیم ملی کره‌جنوبی هستم.

هین چان، بازیکن 21 ساله باشگاه سالزبورگ اتریش صبح امروز (دوشنبه) به رغم مصدومیت از ناحیه زانو در اردوی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی در مرکز ملی فوتبال شهر پاژو حضور یافت.

هین چان پس از حضور در اردوی تیم ملی کره‌جنوبی در جمع خبرنگاران درباره مصدومیتش گفت: خوشبختانه مصدومیتم خیلی حاد نیست و باید بررسی ادامه پیدا کند اما فکر می‌کنم می‌توانم بازی کنم.

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی ادامه داد: من حتی می‌توانم با درد هم در چند بازی به میدان روم. بازی با ایران همیشه دشوار است و سرمربی تصمیم نهایی را درباره من اتخاذ می‌کند. می‌خواهم تمام تلاشم را در صورت بازی برابر ایران به کار گیرم. اتفاق خوبی است اگر از سوی سرمربی تیم ملی کره‌جنوبی برای بازی با ایران فراخوانده شوم.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران ساعت 16:30 پنجشنبه هفته جاری در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران 20 امتیازی به عنوان صدرنشین گروه پیش از این صعود خود را قطعی کرده و کره‌جنوبی با 13 امتیاز رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه