همراه ما باشید

مدافع با تجربه تیم ملی ایران معتقد است بازی‌های تدارکاتی با حریفان ضعیف یا قوی کمک زیادی برای آماده‌سازی در راه جام جهانی می‌کند.

حسینی: مهم بازی است، نه قدرت حریفان

حسینی: مهم بازی است، نه قدرت حریفان

پیروزی نیوز - حسینی: مهم بازی است، نه قدرت حریفان

به گزارش پیروزی دیلی،سید جلال حسینی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: بازی‌های رسمی ما تمام شد و خدا را شکر صعود کردیم؛ الان هم طبق برنامه آقای کی‌روش که کامل است، در اردو هستیم و کمک زیادی به آماده‌سازی تیم می‌کند؛ همیشه گفتیم اردو و مسابقات تدارکاتی می‌تواند به تیم ملی کشورمان کمک کند.


او ادامه داد: الان برنامه‌ریزی دقیقی صورت گرفته و مطمئنا اردوهای خوبی هست؛ امیدوارم بازی‌های خوبی هم باشد و طبق برنامه پیش برویم و برای جام جهانی آماده شویم.


مدافع ملی‌پوش پرسپولیس اضافه کرد: بازیکنان جوانی هستند که در کمپ، اردوها و مسابقات تدارکاتی باید شرایط بهتری پیدا کنند تا اعتماد به نفس آنها بهتر شود؛ مطمئنا اردوی فعلی هم مفید خواهد بود.


حسینی درباره مصدومیت خود گفت: متاسفانه از ناحیه عضله آسیب دیدم؛ در تمرینات باشگاهی و تیم ملی کار می‌کنم تا به شرایط ایده‌آل برسم تا خیلی زودتر برگردم؛ همیشه و هر لحظه آماده هستم.


او در خصوص دیدار دوستانه با توگو و روسیه عنوان کرد: نمی‌شود گفت کدام تیم خوب یا بد است؛ مسابقات تدارکاتی کمک می‌کند تا تیم هماهنگ شود و اعتماد به نفس داشته باشد؛ اینکه بچه‌ها کنار هم باشند و بازی کنند؛ هر مسابقه‌ای با حریف ضعیف یا قوی به تیم ملی کمک می‌کند؛ در کل تمام مسابقات می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

  درباره نویسنده

  مهدی بگلری

  مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

  مدیر مسئول

  ثبت دیدگاه