همراه ما باشید

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به عنوان یک خارجی که در ایران زندگی و کار می‌کند از حادثه تلخ آتش‌سوزی در یک ساختمان قدیمی و بزرگ ناراحتم و مراتب تأسف خودم را اعلام می‌دارم. .

برانکو تأسفم را از آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اعلام می‌دارم

برانکو  تأسفم را از آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اعلام می‌دارم

پیروزی نیوز - برانکو تأسفم را از آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اعلام می‌دارمبه گزارش پیروزی دیلی؛ آتش‌سوزی امروز ساختمان پلاسکوی تهران باعث شد که عده‌ای از هموطنان کشور ما جان خود را از دست بدهند که در این بین تعدادی از آتش‌نشانان فداکار هم یا جان باختند یا اینکه دچار صدمات شدید شده‌اند که این موضوع باعث ناراحتی و تألم همه هموطنان کشورمان را در پی داشت.

عمق ناراحتی این فاجعه به قدری زیاد بود که حتی برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس هم از این واقعه تلخ ناراحت و متأثر شد.

برانکو ضمن تأسف شدید خود از آتش‌سوزی در یکی از ساختمان‌های قدیمی و بزرگ تهران گفت: امروز و بعد از زمان تمرین متوجه شدم که چه اتفاق تلخی رخ داده و عده‌ای از مردم تهران و آتش‌نشانان که همیشه در این شرایط سخت دچار حادثه دارند و برخی از آنها جان خود را از دست داده‌اند که این موضوع واقعاً ناراحت کننده است.

وی ادامه داد: به عنوان فرد خارجی که در تهران زندگی می‌کنم مراتب تأسف و ناراحتی خودم را از این موضوع ابراز می‌کنم و به همه مردم ایران بابت این اتفاق تسلیت می‌گویم. قطعاً اتفاقی که امروز رخ داد یک ناراحتی عمومی را در کل ایران به دنبال دارد و این خاطره تلخ پاک شدنی نخواهد بود.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: به عنوان یک مربی شاغل در ایران و از طرف همه هواداران، مسئولان و بازیکنان تیم پرسپولیس به بازماندگان این حادثه تلخ تسلیت می‌گویم و امیدوارم روح کسانی که در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند در آرامش باشد. ما در تیم پرسپولیس مراتب ناراحتی خودمان را از این موضوع اعلام می‌داریم.
 

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه