همراه ما باشید

چهره‌ها و شخصیت‌های ورزشی حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو را تسلیت گفتند.

ابراز همدردی جامعه فوتبال با بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو

ابراز همدردی جامعه فوتبال با بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو

پیروزی نیوز - ابراز همدردی جامعه فوتبال با بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو

به گزارش پیروزی دیلی؛ در پی اتفاق تلخ آتش سوزی و تخریب ساختمان تجاری پلاسکو و شهادت چند تن از آتش نشان ها و امدادرسان های حاضر در محل برای اطفا حریق، جامعه ورزش هم با مردم و خانواده بازماندگان قربانیان و مصدوم ها همدردی کردند.

 .برانکو ایووانکویچ، سرمربی پرسپولیس هم با براز تاسف خود گفت: عمق تأسف خودم را از آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو اعلام می‌دارم. همه پرسپولیسی‌ها همراه با مردم ایران داغدار هستند 

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران پیامی دو فضای مجازی منتشر کرد و گفت: تمام فکر و دعاهای ما با قربانیان و ناپدید شده ها، همچنین با خانواده های آن ها است.

همچنین علی دایی، آقای گل فوتبال جهان و سرمربی نفت تهران نیز در پیامی آورده است:  تسلیت. حرفی برای گفتن نیست. برای قهرمانان واقعی وطن دعا کنید.

علی کریمی، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال هم در صفحه شخصی خود عکسی از آتش نشان ها را قرار داد و  گفت: کاش ذره ای از شجاع شما را ما داشتیم. روحتان شاد.

جواد نکونام، رکوردار بازی ملی برای ایران و مربی تیم ملی فوتبال هم در پیامی گفت:  در کنار تسلیت ها دعا کنیم. شاید هنوز زیر آوارها نفسی زنده است. صدایی که از زیر آوار ساختمان پلاسکو می شنوید، صدای از خود گذشتگی و ایثار است.

چهره های سرشناس دیگری مانند کریم باقری، فرشاد احمدزاده، سید مهدی رحمتی. مسعود شجاعی، مهدی مهدوی کیا، امید ابراهیمی، سروش رفیعی،  وریا غفوری و ... هم مانند اقشار مختلف جامعه تاثر خود را از این واقعه تلخ اعلام کردند.


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه