همراه ما باشید

  مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت : رئال مادرید بعد از 40 بازی باخت و این مسئله نشان می‌دهد که به هیچ عنوان نباید به نتایجی که می‌گیریم، مغرور باشیم.

محرمی:همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس فراهم است

محرمی:همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس فراهم است

پیروزی نیوز - محرمی:همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس فراهم است

به گزارش پیروزی دیلی؛ صادق محرمی در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد در اهواز و صدرنشینی این تیم در لیگ برتر گفت: خوشبختانه روز چهارشنبه بازی خوبی انجام دادیم و شرایط ما خیلی خوب پیش می‌رود. این همه به این دلیل است که ما تمرینات خوبی داریم و تاثیر تمرینات خوب در بازی‌ها مشخص است. ما تمرینات شادابی داریم و این موضوع باعث می‌شود تا در بازی‌ها هم بتوانیم تاکتیک‌های متنوعی را انجام دهیم. بازی در اهواز سخت بود اما خوشحالم که دست پر از زمین بیرون آمدیم و هوادارنمان را خوشحال کردیم.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسد این تیم به بردن در بازی‌ها عادت کرده، تصریح کرد: به هر حال تیم فولاد از نظر مهره و کادر فنی خیلی تیم خوبی است اما ما هم تیمی هستیم که از مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان همگی در بهترین شرایط کار می‌کنیم و خوشحالم که همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس فراهم است. از طرفی وظیفه ماست که دل هوادارانمان را شاد کنیم چرا که آنها هر جایی که می‌رویم در کنار ما هستند و از ما حمایت می‌کنند. 

وی در مورد اینکه برانکو اعلام کرده اجازه نمی‌دهد بازیکنانش مغرور شوند چون هنوز با رسیدن به هدف اصلی خیلی فاصله دارند، ادامه داد: غرور اصلا در تیم ما جایی ندارد. فوتبال با غرور پیش نمی‌رود.  دیدید که رئال مادرید بعد از 40 بازی شکست نخوردن، باخت و این نشان می‌دهد هیچ گاه نتیجه فوتبال مشخص نیست و نباید به چیزی مغرور شد. ما اگر مغرور شویم قطعا به مشکل می‌خوریم اما همانطور که گفتم در تیم ما غرور جایی ندارد و برای شاد کردن دل هوادارانمان در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم.

محرمی در مورد دیدار این هفته پرسپولیس مقابل گسترش فولاد هم خاطرنشان کرد: من متاسفانه زیاد نتوانسته‌ام بازی‌های گسترش فولاد را ببینم و شاید یکی دو بازی این تیم را دیده باشم. اما قطعا هر تیمی که مقابل پرسپولیس به میدان می‌رود توان بسیار بیشتری می‌گذارد. البته باید بگویم گسترش فولاد در خط دفاع و خط حمله تیم خوبی است و نمی‌توان از این مسئله چشم پوشی کرد. با این همه این تیم حتما مشکلاتی داشته که نتوانست نتیجه خوبی بگیرد اما ما از این موضوع چشم پوشی نمی‌کنیم که گسترش فولاد تیم خوبی است و ما بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. 

وی درباره اینکه آیا از عملکرد خودت در بازی با فولاد رضایت داری، تصریح کرد: به هر حال خدا کمک کرد و به همراه سایر بچه‌ها سربلند از زمین بیرون آمدیم. امیدوارم که هواداران و کادر فنی هم از عملکرد من راضی بوده باشند. مطمئنا هدف من این است که به تیم کمک کنم و هر چند دقیقه که آقای برانکو صلاح بداند، به تیمم کمک خواهم کرد.

مدافع تیم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کنی بتوانی جایگاه ثابتی در پرسپولیس فراهم کنی،‌گفت: من همه تلاشم را می‌کنم اما بقیه مسائل دست من نیست. من توکلم به خداست و اگر سرمربی تیم صلاح بداند با تمام توان بازی خواهم کرد و اگر بیرون بنشینم منتظر فرصتی می‌مانم تا خودم را نشان دهم. برای من موفقیت پرسپولیس از هر چیزی مهمتر است و به این مسائل فکر نمی‌کنم

محرمی در پایان با تشکر از هواداران پرسپولیس اظهار داشت: در این چند روز واقعا هواداران به من لطف بسیار زیادی داشتند و قدردان همه آنها هستم. این حمایت‌ها برای من مایه دلگرمی است و مطمئن باشید انرژی بسیار زیادی از این حمایت‌ها می‌گیرم و مطمئنا در ادامه راه با قدرت بیشتری کار خواهم کرد

 

 

 


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه