همراه ما باشید

باشگاه تراکتورسازی طی نامه ای به جیانی اینفانتینو خواهان تعلیق محرومیت نقل و انتقالاتی خود شد.

باشگاه تراکتور به اینفانتینو نامه نوشت

باشگاه تراکتور به اینفانتینو نامه نوشت

پیروزی نیوز - باشگاه تراکتور به اینفانتینو نامه نوشت

به گزارش سایت پیروزی دیلی، محرومیت تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالاتی مشکلات زیادی را برای این تیم ایجاد کرده است؛ 4 بازیکنی که در نیم فصل با تراکتورسازی قرارداد امضا کردند(عالیشاه، نوراللهی، شهباززاده و بیگ زاده) نتوانستند در ادامه فصل این تیم را همراهی کنند و از سوی دیگر تراکتور برای فصل آینده نیز با کمبود بازیکن مواجه است. 

با توجه به ممنوعیت جذب بازیکن جدید و اینکه تعداد زیادی از نفرات قراردادشان تمام می شود، هنوز مشخص نیست در لیگ هفدهم تیم اول شهر تبریز چه سرنوشتی پیدا می کند. در چنین شرایطی مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تکاپو افتاده اند تا راهی برای خروج از این بحران پیدا کنند. 

مدیران تراکتور در اقدامی جالب توجه به جیانی اینفانتینو رییس فدراسیون جهانی فوتبال نامه نوشتند و خواهان تعلیق محرومیت خود از نقل و انتقالات شده اند. البته در این نامه بیشتر نقل و انتقالات تابستانی مد نظر تراکتوری ها است. 

 آرش نجفی، وکیل باشگاه تراکتورسازی در این باره اظهار داشت: «ما در خصوص محرومیت از پنجره نقل و انتقالات طبق مستنداتی که داشتیم به شخص آقای اینفانتینو ریاست فیفا نامه زدیم و اعلام کردیم که اگر امکانش باشد این محرومیت را تعلیق کنند ولی از طریق قانونی زیاد امیدوار به حل این موضوع نیستم.» 

 همانطور که معاون حقوقی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده بعید است فیفا به تعلیق محرومیت این باشگاه رای بدهد و احتمالا در نقل وانتقالات تابستانی مشکلات بیشتری در بحث بازیکنان گریبان این باشگاه را خواهد گرفت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه