همراه ما باشید

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم پرسپولیس این دربی را با 2 گل ببرد و دوست دارم گل‌های پرسپولیس را علیپور و کامیابی‌نیا بزنند.

نورمحمدی: دوست دارم در این دربی علیپور و کامیابی‌نیا گلزنی کنند

نورمحمدی: دوست دارم در این دربی علیپور و کامیابی‌نیا گلزنی کنند

پیروزی نیوز - نورمحمدی: دوست دارم در این دربی علیپور و کامیابی‌نیا گلزنی کنند

به گزارش پیروزی‌دیلی، رضا نورمحمدی درباره دربی هشتاد و پنجم پایتخت اظهار داشت: به هرحال دربی جذاب‌ترین بازی لیگ است و فوتبال ایران را این مسابقه تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. این مسابقه یک بازی جدا از لیگ است و همه چیز تحت تأثیر آن قرار می‌گیرد و با سایر مسابقات فرق دارد.


وی افزود: درست است پرسپولیس شرایط خوبی در جدول دارد اما هیچگاه در چنین مسابقاتی جایگاه تیم‌ها در جدول تعیین‌کننده نیست و همه بازیکنان با انگیزه زیادی در این بازی حاضر می‌شوند.


کاپیتان پیشین پرسپولیس در مورد نقش بازیکنان باتجربه در ترکیب 2 تیم تصریح کرد: درست است که اکثر نفرات پرسپولیس جوان هستند اما همین جوان‌ها تجربه‌های زیادی در زمینه بین‌المللی کسب کرده‌اند و تقریباً به غیر از یکی دو بازیکن همه تجربه حضور در دربی را دارند. از طرفی سیدجلال هم مانند یک رهبر باتجربه در ترکیب پرسپولیس حضور دارد که او هم دربی‌های زیادی را تجربه کرده است.


وی اضافه کرد: درست است استقلال نتایج خوبی نگرفته اما بازیکنان پرسپولیس این تیم را نباید دست کم بگیرند و باید تمرکزشان را فقط معطوف به پیروزی در این بازی کنند.


نورمحمدی با اشاره به دربی قبلی که باشکست پرسپولیس همراه بود اضافه کرد: در آن مسابقه هم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و با توجه به اینکه گل اول را به ثمر رساند به دنبال رقم زدن یک نتیجه ماندگار دیگر مانند پیروزی 4-2 بود که به همین خاطر استقلال توانست بازی را ببرد اما امیدوارم دیگر این اتفاق برای پرسپولیس نیفتد چرا که دیگر همین جوان‌های تجربه‌های خیلی خوبی دارند.


کاپیتان پیشین پرسپولیس در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی و گل‌زنان آن تصریح کرد: فکر می‌کنم پرسپولیس این دربی را با 2 گل ببرد. علی علیپور امسال برای پرسپولیس خیلی زحمت کشیده و امیدوارم با گل‌زنی در دربی مزد این زحماتش را بگیرد چون زدن گل در این بازی مزه دیگری دارد. از طرفی کمال کامیابی‌نیا هم در اکثر بازی‌‌های پیش‌ از دربی محروم می‌شد و نمی‌توانست پرسپولیس را همراهی کند حالا که او در ترکیب قرار دارد دوست دارم او هم برای تیم گل‌زنی کند و نتیجه زحماتش را با زدن گل در این بازی بگیرد.


نورمحمدی در مورد دربی‌هایی که در آن حضور داشته و بهترین خاطره‌اش از شهرآورد تهران تصریح کرد: من در 12 دربی حضور داشتم که پیروزی‌های شیرین زیادی برای پرسپولیس رقم خورد. اما 2 برد خوب را من تجربه کردم ابتدا دربی بود که با سه گل ایمون‌ زاید در دقایق پایانی توانستیم ده نفره استقلال را شکست دهیم و دریگر پیروزی ماندگار هم برد 4-2 بود اما برای خود من دربی 3-2 مزه دیگری داشت. من بارها فیلم آن بازی را نگاه کرده‌ام و همیشه آن دربی برایم خاطره‌انگیز بود و پس از تماشای هر بار فیلم آن بازی احساس خوبی پیدا می‌کنم.


وی در پایان در مورد آخرین وضعیت خودش اظهار داشت: برای نیم فصل چند پیشنهاد خوب دارم. در حال حاضر تمریناتم را به‌ٌصورت اختصاصی و فشرده انجام می‌دهم تا بتوانم در نیم فصل دوم بهترین عملکردم را داشته باشم. همچنین به دنبال بهترین انتخاب هستم تا بتوانم در تیم جدیدم موفق باشم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه