همراه ما باشید

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان گفت: همانگونه که وزیر اعلام کرده است واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولس در دو مرحله انجام می شود.

ناظمی: پرسپولیس و استقلال در دو مرحله واگذار می‌شوند

ناظمی: پرسپولیس و استقلال در دو مرحله واگذار می‌شوند

پیروزی نیوز - ناظمی: پرسپولیس و استقلال در دو مرحله واگذار می‌شوند

به گزارش پیروزی‌دیلی، مازیار ناظمی افزود: این واگذاری با کمک سازمان خصوصی سازی و پس از فراهم شدن مقدمات کار انجام می شود تا دو تیم با شرایط عادلانه و مناسب واگذار شود و نظر هواداران برای واگذاری، به بهترین شکل جلب شود.


وی در خصوص اینکه سازمان خصوصی سازی خواهان واگذاری این دو تیم مطرح فوتبال ایران شده افزود: این واگذاری به شکلی است که سازمان های غیردولتی یا صنایع بزرگ بتوانند برای در اختیار گرفتن این تیم ها اقدام کنند.


ناظمی در خصوص اینکه برخی معتقد بودند که پول سفر سرمربی تیم استقلال تهران را وزارت ورزش و جوانان داده است نیز گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد چرا که براساس قانون وزارت ورزش و جوانان نمی تواند به دو تیم استقلال و پرسپولیس کمک مالی کند.


ناظمی در پاسخ به این سوال که عده ای زمانی معتقد بودند که تساوی شهرآورد استقلال و پرسپولیس برنامه ریزی شده است نیز گفت: این مساله به هیچ عنوان جای بحث ندارد و در دولت تدبیر و امید، این حرف های بی اساس مورد توجه قرار نمی گیرد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه