همراه ما باشید

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی کاغذ پرسپولیس از وضعیت خوبی برخوردار است و بنابراین شانس پیروزی این تیم در داربی بیش‌تر است.

علی پروین:شانس برد پرسپولیس در دربی بیشتر است/حیدری باید بازی را مدیریت کند

علی پروین:شانس برد پرسپولیس در دربی بیشتر است/حیدری باید بازی را مدیریت کند

پیروزی نیوز - علی پروین:شانس برد پرسپولیس در دربی بیشتر است/حیدری باید بازی را مدیریت کند

به گزارش پیروزی دیلی، علی پروین درباره داربی هشتاد و پنجم، اظهار کرد: فکر می‌کنم که با توجه به شرایط هر دو تیم شاهد بازی خوب و تماشایی باشیم. البته روی کاغذ تیم فوتبال پرسپولیس از وضعیت خوبی برخوردار است. بنابراین شانس پیروزی این تیم هم بیش‌تر است اما به‌ هر حال داربی همیشه یک بازی خاص بوده و تیمی که از قبل شرایط بهتری داشته باشد قطعا برنده بازی نخواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه‌ با بیان این که قضاوت  داربی با یک بازی معمولی برای داوران متفاوت است، خاطرنشان کرد: شنیده‌ام که بیژن حیدری که یک پزشک است قضاوت داربی را بر عهده دارد در این باره باید بگویم که در بازی‌های استقلال و پرسپولیس داوران باید بیش‌تر تلاش کنند تا بازی را مدیریت کنند هر چه که در مدیریت بازی تبحر داشته باشند کارشان راحت‌تر می‌شود و بازی بهتر خواهد بود. اگر یک داور  توانایی مدیریتش ۱۰۰ باشد، اما از نظر مهارت داوری ۶۰ باشد به داوری که مدیریتش ضعیف‌تر است می‌چربد. بنابراین بهتر است که داور بازی فردا (پنج‌شنبه) آقای حیدری ابتدا سعی کند که بازی را مدیریت کند.

او در ادامه‌ در پاسخ به این سوال که نتیجه‌ داربی فردا چیست؟ گفت‌: واقعا نمی‌شود یک عدد گفت‌ و به راحتی نتیجه‌ بازی را نیز پیش‌بینی کرد، اما من به عنوان یک پرسپولیسی امیدوارم که هر تیمی که بهتر بازی کرد و حقش بود برنده این بازی باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه