همراه ما باشید

سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفت در آخرین تمرین تیمش ترکیب و سیستم مدنظرش برای دربی ۸۵ را تغییر دهد.

برانکو در آستانه دربی ترکیب و سیستم تیمش را تغییر داد

برانکو در آستانه دربی ترکیب و سیستم تیمش را تغییر داد

پیروزی نیوز - برانکو در آستانه دربی ترکیب و سیستم تیمش را تغییر داد


به گزارش پیروزی دیلی، آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دربی در حالی ساعت 11 امروز (چهارشنبه) در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد که برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت یک تغییر مهم در ترکیب تیمش ایجاد کرده  بر اساس این تغییر سیستم مدنظرش برای دربی را هم تغییر دهد.

مرد کروات در تمرین روز گذشته سرخپوشان در بازی درون تیمی از ترکیب بازی قبل مقابل نفت تهران در جام حذفی بهره گرفت و همین مورد باعث شد برخی از همین ترکیب به عنوان ارنج مدنظر برانکو برای دربی خبر دهند اما با توجه به همین موضوع سرمربی پرسپولیس در تمرین امروز تیمش محسن مسلمان را جایگزین محسن ربیع‌خواه در ترکیب مدنظرش کرد. با این تغییر سیستم سرخپوشان هم برای دربی تغییر کرد چرا که یک هافبک تهاجمی جایگزین یک هافبک دفاعی شد.

شاید برانکو با این تغییر خواست به نوعی توجه رسانه‌ها به تمرین تیمش جلب کرده و از این طریق نیز مربیان استقلال را دچار سردرگمی کند تا نتوانند ترکیب مدنظرش را برای بازی فردا حدس بزنند.

پرسپولیس در بازی با نفت با ترکیب بیرانوند، حسینی، انصاری، ماهینی، خلیل‌زاده، ربیع‌خواه، کامیابی‌نیا، امیری، رسن، منشا و علیپور به میدان رفت و آنچه مسلم است این ترکیب برای بازی فردا ممکن است فقط یک تغییر داشته باشد و آن هم جایگزینی مسلمان به جای ربیع‌خواه است. تغییری که حتی باعث خواهد شد سیستم پرسپولیس به طور کامل تغییر کند.

دیدار پرسپولیس و استقلال ساعت 16:40 فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه