همراه ما باشید

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی ۸۵ مقابل استقلال را مشاهده می‌کنید.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی ۸۵؛ قلعه مستحکم

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی ۸۵؛ قلعه مستحکم

پیروزی نیوز - ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی ۸۵؛ قلعه مستحکم

به گزارش پیروزی دیلی، پرسپولیس در سه دیدار اخیر لیگ، فقط همین آخرین بازی با استقلال‌خوزستان را برنده شد. ضمن این که در آسیا هم حذف تلخی داشت. برانکو برای فراموش کردن این روزها و بازگشت به اوج، نیاز به برد در دربی ۸۵ دارد. به همین خاطر تلاش زیادی کردند که محسن مسلمان را هم به این بازی برسانند تا با مترونوم تیم‌شان، در دربی حاضر شوند. 

پرسپولیس در خط دروازه گزینه‌های زیادی ندارد و در این مسابقه هم مانند همه دیدارهایی که بیرانوند آماده باشد و پرسپولیس نیاز به برد داشته باشد، بیرانوند دروازه‌بان تیم است. در خط دفاع با بازگشت سیدجلال، حالا شجاع زوج این بازیکن است. محمد انصاری به گوشه چپ دفاع می‌رود و حسین ماهینی هم به پست تخصصی‌اش در دفاع راست برمی‌گردد. پرسپولیس احتمالا در این مسابقه هم با دو هافبک دفاعی وارد زمین می‌شود و ربیع‌خواه در کنار کمال قرار می‌گیرد. جلوتر از این دو بازیکن، مسلمان و وحید امیری هستند. این بار مسلمان باید بیشتر از قبل به کناره‌ها برود و از گوشه موقعیت بسازد. ضمن این که این احتمال هم وجود دارد که بشار رسن جایگزین ربیع‌خواه شود تا دوباره پرسپولیس به آرایش قبل برگردد و تهاجمی‌تر شود. 

اما دست برانکو برای خط حمله تیم‌اش خیلی باز نیست و احتمالا باز هم پرسپولیس با زوج علیپور و منشا وارد زمین می‌شود.درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه