همراه ما باشید

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای با تقدیر و تشکر ویژه از هواداران اعلام کرد؛ کلیه بلیت‌های دربی تهران که فردا پنج‌شنبه برگزار می‌شود به فروش رسیده است و تقاضا می‌شود برای تهیه بلیت بازی به ورزشگاه یا شعب بانک کوثر مراجعه نکنند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس:هواداران حتما با رسید بلیت خریداری شده و کارت ملی به ورزشگاه بروند

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس:هواداران حتما با رسید بلیت خریداری شده و کارت ملی به ورزشگاه بروند

پیروزی نیوز - اطلاعیه باشگاه پرسپولیس:هواداران حتما با رسید بلیت خریداری شده و کارت ملی به ورزشگاه بروند

به گزارش پیروزی دیلی و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ باشگاه پرسپولیس وظیفه خود می‌داند از هواداران به جهت استقبال گسترده‌ای که از عرضه بلیت این مسابقه داشتند تشکر و تقدیر نماید و به اطلاع برساند با توجه به اینکه تمام بلیت‌های این مسابقه به فروش رسیده است، از مراجعه به شعب موسسه اعتباری کوثر و ورزشگاه خودداری نمایند. این اطلاعیه بدان معنا است که بلیتی برای فروش و عرضه به هواداران مقابل در ورزشگاه باقی نمانده است.

باشگاه پرسپولیس ضمن عذرخواهی بابت محدودیت ظرفیت که همواره برای چنین دیدارهایی با توجه به استقبال هواداران غیر قابل اجتناب است، تلاش دارد در ادامه روند بلیت فروشی توسط باشگاه، این امر را بازی به بازی با توجه به همکاری و همراهی وفادارانه هواداران پرسپولیس بیشتر تسهیل نماید.

در پایان یادآوری می‌شود؛ هواداران دو تیم که نسبت به پیش خرید بلیت دربی اقدام نموده‌اند فردا در مراجعه به ورزشگاه آزادی حتما رسید خرید بلیت و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند تا از ورود آنها به ورزشگاه ممانعت به عمل نیاید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه