همراه ما باشید

چرا شایان مصلح با منشا تعویض شد؟ برانکو توضیح می دهد.

دلیل ورود شایان مصلح به زمین چه بود؟

دلیل ورود شایان مصلح به زمین چه بود؟

پیروزی نیوز - دلیل ورود شایان مصلح به زمین چه بود؟

به گزارش پیروزی‌دیلی، برانکو ایوانکوویچ یک بار دیگر در دربی تهران سربلند بود. برانکو دربی ۸۵ را هم با برد پشت سر گذاشت تا نشان دهد که متخصص بازی‌های بزرگ است. برانکو به خوبی بازی حریف را بازی‌خوانی می‌کند و در وسط مسابقه هم تیم‌اش را تغییر می‌دهد. برانکو معتقد است که با یکی از همین تغییرات جلوی استقلال ایستاد.


از تغییرات پرسپولیس در این دربی، تعویض شایان مصلح با گادوین منشا بود. برانکو در اقدامی عجیب، یک مهاجم از تیم‌اش کم کرد و به جای او، مصلح را آورد که بازیکنی تدافعی است. 


برانکو بعد از بازی در این مورد توضیح داد. پروفسور کروات گفت که با اضافه شدن بازیکنان در خط هافبک می‌خواست که در آن منطقه بیشتر با پاس کاری بازیکنان توپ را حفظ کنند تا دفاع تیم نفسی تازه کنند. ضمن این که روی شایان مصلح هم برای توپ‌های هوایی بازی مستقیم استقلال حساب باز شده بود.


برانکو در این باره گفت: «هم در فاز حمله و هم در فاز دفاع، دو مهاجم ما کارشان بزرگ بود. من می‌خواستم در وسط زمین تیم را تقویت کنم، پاسکاری بیشتری کنیم تا بازیکنان خط دفاعی ما نفس بیشتری بکشند. دیدید این واکنش جواب داد و در دقایق آخر هم مصلح را اضافه کردیم تا با قدی که دارد و قدرت سرزنی توپ‌های بلند حریف را دفاع کند.»

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه