همراه ما باشید

یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر ایران که در تیم قهرمان و تیم سوم جدول حضوری کاملا تاثیرگذار داشته حالا در قطر و لیگ نه چندان سطح بالایش نیمکت نشینی را تجربه می‌کند.

سرنوشت عجیب سروش: نیمکت‌نشینی در قطر

سرنوشت عجیب سروش: نیمکت‌نشینی در قطر

پیروزی نیوز - سرنوشت عجیب سروش: نیمکت‌نشینی در قطر

به گزارش پیروزی دیلی، سروش رفیعی که فصل قبل در آماده‌ترین تیم‌های لیگ برتر به طور ثابت بازی می‌کرد و از ستاره‌های درخشان فوتبال ایران بود حالا در تیم نسبتا ضعیف الخور قطر به نیمکت نشین صرف تبدیل شده و به جز حضور در 15 یا 20 دقیقه پایانی اثر دیگری در تیم‌اش ندارد. در پایان فصل گذشته انتظار می‌رفت سروش حتی به اروپا هم برود اما حضور در قطر حالا آنقدر به آمادگی‌اش لطمه زده که در الخور رده نهمی هم نمی‌تواند حضوری ثابت داشته باشد. الخوری که بعد از 6 بازی فقط 4 امتیاز به دست آورده و امشب هم برابر ام‌صلال شکست خورد. امشب هم سروش فقط 20 دقیقه پایانی را فرصت پیدا کرد تا خودی نشان بدهد.

عجیب است که یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر ایران که در تیم قهرمان و تیم سوم جدول حضوری کاملا تاثیرگذار داشته حالا در قطر و لیگ نه چندان سطح بالایش نیمکت نشینی را تجربه می‌کند. بازیکنی که با درخشش در لباس تراکتور و پرسپولیس داعیه حضور در تیم ملی را داشت و حالا آنقدر نور این ستاره کمرنگ شده که حتی در باشگاه‌ نه چندان مطرح‌اش هم دیده نمی‌شود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه