همراه ما باشید

حسین ماهینی، کاپیتان دوم پرسپولیس اکنون توانسته به رکورد صد بازی با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر دست یابد تا رکورد جالبی را به نام خود کند.

ماهینی در باشگاه صدتایی‌های پرسپولیس/8682 دقیقه برای دستیابی به صدمین حضور در پرسپولیس

ماهینی در باشگاه صدتایی‌های پرسپولیس/8682 دقیقه برای دستیابی به صدمین حضور در پرسپولیس

پیروزی نیوز - ماهینی در باشگاه صدتایی‌های پرسپولیس/8682 دقیقه برای دستیابی به صدمین حضور در پرسپولیس

به گزارش پیروزی دیلی، مدافع شماره 13 پرسپولیس در لیگ دوازدهم به همراه ستاره‌هایی مثل سیدجلال حسینی، کریم انصاریفرد، شهاب گردان، محمد قاضی، محسن بنگر و مهرداد پولادی به این تیم آمد تا جزیی از تیم کهکشانی سرخپوشان لقب گیرد. او اکنون توانسته با پیراهن پرسپولیس و برابر استقلال به صد بازی با پیراهن این تیم دست یابد. 

 شروع با حضور در آبادان 

اولین بازی حسین ماهینی با پیراهن پرسپولیس در آبادان و برابر صنعت نفت آبادان رقم خورد. تیم تحت هدایت مانوئل ژوزه توانست در آبادان با یک گل به برتری دست یابد تا شروع او با کسب سه امتیاز باشد. اولین حضور او در استادیوم آزادی اما با پیراهن پرسپولیس با شکست برابر تیم فجرسپاسی با نتیجه 3 بر 2 بود. 

 دهمین بازی و باز پیروزی سه امتیازی 

حسین ماهینی در دهمین حضور خود در ترکیب پرسپولیس موفق به برتری مقابل آلومینیوم هرمزگان در استادیوم آزادی شد. تیمی که با توجه شرایط نوسانی نتایج خود به شدت تحت فشار قرار داشت و دهمین بازی ماهینی دومین پیروزی آنها را در فصل به همراه داشت. 

 بیستمین بازی و اولین گل با پیرهن پرسپولیس 

حسین ماهینی در سی‌امین بازی خود با پیراهن پرسپولیس برابر صبای قم قرار گرفت و در جدال بعد از آن موفق شد مقابل داماش گیلان اولین گل خود را به ثبت برساند. گلی از روی نقطه پنالتی تا نام او نیز در جمع گلزنان این تیم در تاریخ لیگ برتر قرار گیرد.

 سی‌امین بازی و دو تساوی بدون گل در دربی 

ماهینی در سی‌امین بازی خود با پیراهن پرسپولیس در تبریز برابر تراکتورسازی با نتیجه 3 بر 1 شکست خورد. این بازی در این مدت 2 تساوی بدون گل در دربی را نیز پشت سر گذاشت تا همچنان طعم پیروزی و برگزاری جشن شادی گل برابر استقلال را نچشیده‌ باشد. 

 چهلمین بازی و روزهای امیدوارکننده 

عبور از لیگ پرمخاطره‌ی دوازدهم با موفقیت‌های آنها در فصل سیزدهم همراه بود. ماهینی در چهلمین بازی لیگ برتری خود با پیراهن پرسپولیس توانست برابر راه آهن به پیروزی دست یابد. 

 پنجاهمین بازی و موفقیت در آزادی برابر سپاهان

 شماره 13 سرخپوشان در پنجاهمین بازی خود با پیراهن این تیم در لیگ برتر موفق شد برابر سپاهان در استادیوم آزادی به برتری 2 بر صفر دست یابد و بعد از مدت‌ها زردپوشان را با شکست بدرقه کنند.

 شصتمین بازی و شکست تلخ برابر تراکتورسازی

 60امین حضور ماهینی با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر با تقابل برابر تراکتورسازی در استادیوم آزادی همراه بود. دیداری که البته با گل دقایق ابتدایی محسن بنگر در نیمه اول به سود سرخپوشان تهرانی خاتمه یافت و در نیمه اما ابتدا با اشتباه فاحش مکانی و یک گل بخودی توسط این دروازه بان و بعد از آن با گل‌های ادینیو و نریمان جهان با شکست 3 بر 1 پرسپولیس به پایان رسید. این شکست اما با خبرهای التهاب‌آوری بعد از آن برای او به همراه بود. دو هفته بعد از این بازی او به دلیل مشکلات سربازی از بازی منع شد و مجبور شد فصل بعد را برای بازی راهی ملوان بندرانزلی شود. 

 هفتادمین بازی و گلزنی برابر نفت تهران 

بازگشت به تهران و پوشیدن دوباره‌ی پیراهن شماره 13 پرسپولیس و در نهایت گلزنی در هفتادمین بازی‌شان برای سرخپوشان. او از روی نقطه پنالتی بار دیگر موفق شد برای پرسپولیس گلزنی کند و البته یک پیام جالب توجه هم داشته باشد. ماهینی بعد از پشت سر گذاشتن روزهای تلخ گذشته، جشن شادی گل خود را اختصاص به خبر پدر شدنش داد.

 هشتادمین بازی و پیروزی مقابل گسترش فولاد 

حسین ماهینی که در کنار دیگر مدافعان پرسپولیس روزهای خوبی را در خط دفاعی پشت سر می‌گذاشت، در هشتادمین بازی خود با پیراهن این تیم برابر گسترش فولاد به برتری یک بر صفر دست یافت تا شرایط کاملا متفاوت با دوره‌ی اول حضورش در این تیم باشد.

 نودمین حضور و تساوی پرگل 

مقابل تیم سابق نودمین حضور حسین ماهینی با پیراهن پرسپولیس برابر ذوب آهن رقم خورد. جایی که او و تیمش تحت فشار شدید از سوی هواداران قرار داشتند و ماجرای مربوط به اعتصاب آنها باعث واکنش هواداران شده بود. آنها در دقایق ابتدایی از حریف با نتیجه 3 بر 1 عقب افتادند اما در بازگشتی جالب توجه توانستند نتیجه را 3 بر 3 به تساوی بکشاند. 

 صدمین بازی و پیروزی بزرگ در دربی 

ماهینی در صدمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس توانست اولین پیروزی در دربی را بچشد. ماهینی که اکنون عنوان کاپیتان دوم پرسپولیس را در اختیار دارد و در این مدت توانسته یک قهرمانی در لیگ برتر و یک سوپرکاپ را به خود اختصاص دهد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه