همراه ما باشید

مهاجم ایرانی استرشوند سوئد در پیروزی ۴ بر یک این تیم موفق به گلزنی شد و روی یک گل دیگر تاثیر گذاشت.

گل شماره ۸ سامان قدوس در لیگ سوئد

گل شماره ۸ سامان قدوس در لیگ سوئد

پیروزی نیوز - گل شماره ۸ سامان قدوس در لیگ سوئد

به گزارش پیروزی‌دیلی، در نخستین بازی هفته بیست و نهم لیگ آلسونسکان سوئد تیم استرشوند در حضور ثابت سامان قدوس از ساعت ۱۵:۳۰ امروز میزبان الفسبورگ بود.


استرشوند که به دنبال پیروزی در این دیدار و زنده نگه داشتن شانس سومی لیگ و کسب سهمیه پلی‌آف لیگ اروپا بود، در دقیقه ۲۹ روی ارسال سامان قدوس از روی کرنر سمت راست زمین و ضربه سوتیریوس پاپاگیانوپولوس که در ریباند دروازه‌بان الفسبورگ توسط همین مدافع استرشوند تبدیل به گل شد با نتیجه یک بر صفر پیش افتاد؛ یک دقیقه بعد هم فوآد باچیرو با توپ‌گیری و ضربه بغل پا دومین گل این تیم را به ثمر رساند.


اما این پایان کار نبود و سه دقیقه به اتمام نیمه اول روی پاس فرار دنیس ویگرن، سامان قدوس با سرعت بالا از بین مدافعان الفسبورگ فرار کرد تا با جای گذاشتن دروازه‌بان این تیم گل سوم تیمش را بزند.


در نیمه دوم نیز هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند تا یاران قدوس به برد ارزشمند ۴ بر یک در بازی ماقبل پایانی لیگ دست پیدا کنند و با تیم یورگاردن رده سومی در امتیاز ۴۹ برابر شوند و تنها به علت ۶ گل زده کمتر در جایگاه چهارم قرار بگیرند؛ استرشوند در صورتی که یورگاردن در دو مسابقه باقی مانده خود به پیروزی نرسد و آنها بتوانند در هفته آخر صاحب سه امتیاز شوند، سهمیه پلی‌آف لیگ اروپا را می‌گیرد.


قدوس مقابل الفسبورگ موفق شد هشتمین گل خود در فصل ۲۰۱۷ لیگ آلسونسکان سوئد را بزند؛ ضمن اینکه او چهار پاس گل هم در این فصل داده و در مرحله گروهی لیگ اروپا نیز یک گل و یک پاس گل داده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه