همراه ما باشید

مصطفی دنیزلی همچنان یکی از چهره‌های محبوب فوتبال ایران و خصوصا هواداران پرسپولیس است

دنیزلی: اتفاقات آن دربی را فراموش نمی‌کنم/برد دربی را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم

دنیزلی: اتفاقات آن دربی را فراموش نمی‌کنم/برد دربی را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم

پیروزی نیوز - دنیزلی: اتفاقات آن دربی را فراموش نمی‌کنم/برد دربی را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم

به گزارش پیروزی دیلی، مصطفی دنیزلی همچنان یکی از چهره‌های محبوب فوتبال ایران و خصوصا هواداران پرسپولیس است.
سرمربی سابق پرسپولیس که به دلیل علاقه‌اش به رنگ سرخ حتی حاضر نشد با تیم‌های خواهانش در ایران وارد مذاکره شود، دورادور بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کند: «چرا دروغ... نمی‌توانم تمام بازی‌های پرسپولیس را ببینم و همه‌چیز را دنبال کنم ولی دورادور از پرسپولیس خبر دارم. پرسپولیس فصل گذشته بازی‌های خوبی را انجام داد و امسال هم بازی‌های خوبی را انجام می‌دهد.»
آقامصطفی از حذف پرسپولیس ناراحت است: «حذف پرسپولیس از بازی‌های آسیایی خیلی ناراحت‌کننده بود. به نظر من پرسپولیس در این رقابت‌ها غافلگیر شد و شاید اگر این اتفاق نمی‌افتاد، الان پرسپولسی در فینال بازی‌های آسیایی حضور داشت. من خودم باورم نمی‌شد که پرسپولیس به این راحتی از آسیا حذف شود و این اتفاق‌ها بیفتد.»
دنیزلی که یکی از مشتریان پروپاقرص دربی‌های تهران است در مورد این بازی‌ هم صحبت می‌کند:‌ »دربی‌های تهران جذاب و قابل توجه است و من این شانس را داشتم که تا در یکی از بهترین دربی‌های ایران حضور داشته باشم.»
بدون شک دربی آقامصطفی از جذاب‌ترین دربی‌های تاریخ فوتبال ایران است:‌ »من در دربی روی نیمکت پرسپولیس نشستم که کسی باورش نمی‌شد چنین اتفاقی در این بازی مهم بیفتد. من در بازی مربی پرسپولیس بودم که یک اتفاق فراموش نشدنی رقم خورد. هرچند که من مطمئن بودم به استقلال نمی‌بازم ولی آن بازی اتفاق‌های بسیار جالبی داشت که کسی نمی‌تواند به راحتی آن را فراموش کند.»
آقامصطفی از اتفاق‌های دربی هشتاد و پنج هم باخبر است:‌ »قبل از شروع بازی به شما گفتم که پرسپولیس تیم برتر و بهتری است و دیدید که بالاخره هم پرسپولیس برد. من این برد را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدوارم که سرخ‌ها در ادامه بازی‌های لیگ همین روند را ادامه دهند.»

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه