همراه ما باشید

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد ضرب‌الاجل کنفدراسیون فوتبال آسیا باید بگویم که ماجرا اینگونه نیست که ما تا امروز ظهر فرصت داشته باشیم، این بحثی است که آقای تاج مطرح کرده‌ است.

خمارلو: ضرب الاجل AFC تا ظهر امروز نیست!/ تاج می‌گوید از امروز کسی نباید به AFC شکایت کند

خمارلو: ضرب الاجل AFC تا ظهر امروز نیست!/ تاج می‌گوید از امروز کسی نباید به AFC شکایت کند

پیروزی نیوز - خمارلو: ضرب الاجل AFC تا ظهر امروز نیست!/ تاج می‌گوید از امروز کسی نباید به AFC شکایت کند

به گزارش پیروزی دیلی، پندار خمارلو در حاشیه نشست خبری برانکو در خصوص آخرین وضعیت سرخپوشان برای حضور در آسیا اظهار داشت: همانطور که می‌دانید باید سال‌های گذشته بدهی‌های انباشته شده پرسپولیس زیاد بود که البته بخشی از آنها پرداخت شد مثل تیم کشتی و تیم فوتسال و همچنین بدهی مانوئل ژوزه؛ البته سازمان لیگ اسامی دیگری را هم اعلام کرده که افرادی هم در بین آنها هستند که با آنها تسویه شده است. ما باید این اسناد را در اختیار سازمان لیگ قرار بدهیم و به زودی در نشستی که در باشگاه خواهیم داشت به جمع‌بندی کلی خواهیم رسید.  

وی افزود: در مورد ضرب‌الاجل کنفدراسیون فوتبال آسیا باید بگویم که ماجرا اینگونه نیست که ما تا امروز ظهر فرصت داشته باشیم، این بحثی است که آقای تاج مطرح کرده‌ است و ایشان مدعی شده که تا امروز باید تکلیف بدهی‌ها مشخص شود و اگر از امروز یک نفر از باشگاه‌ها به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کند هم تبعاتی برای باشگاه و هم برای فدراسیون فوتبال ایران خواهد داشت وگرنه باز هم تاکید می‌کنم این ضرب‌الاجل چیزی نیست که امروز تمام شود. 

 وی تاکید کرد: هم فدراسیون فوتبال و هم شخص وزیر ورزش از این موضوع حمایت کرده و قصد دارند به ما کمک کنند اما این را هم بگویم که ما حتی فرم دعوت‌نامه مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا را هم دریافت کرده‌ایم که این نشان می‌دهد تا الان هیچ مشکلی وجود ندارد و مسئله‌ای باشگاه‌ها را تهدید نمی‌کند. البته من نمی‌گویم که اصلاً مشکلی نیست ولی در هر صورت امروز سعی می‌کنیم اطلاعیه‌ای را روی سایت باشگاه قرار بدهیم تا طلبکاران برای دریافت مطالباتشان به باشگاه مراجعه کنند. خمارلو در پاسخ به این سوال که یعنی امیدوارید پرسپولیس در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد؟ گفت: همینطور است.

وی در خصوص اینکه منظورش از تبعات برای فدراسیون و باشگاه‌ها چیست؟ گفت: ممکن است باشگاه‌ها از لیگ قهرمانان حذف شوند یا فدراسیون جریمه شود و دقیقاً نحوه برخورد AFC را نمی‌دانم اما همیشه حکم کمیته انضباطی مثل رأی دادگاه می‌ماند و ممکن است یک قاضی حکم بدهد و قاضی دیگری یک حکم دیگر صادر کند. 

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شما فکر می‌کنید چند روز فرصت دارید تا این باشگاه از این شرایط خارج شود؟ گفت: بحث این نیست که من بگویم چند روز فرصت داریم اما چیزی که آقای تاج اعلام کرده این است که از امروز کسی نباید به AFC شکایت کند. خوشبختانه در این مدت هم شکایتی از پرسپولیس صورت نگرفته و ما هم سعی کردیم تا آنجا که امکان دارد مطالبات طلبکاران را پرداخت کنیم. 

 خمارلو در خصوص گولچ گفت: در مورد وی باید بگویم که هم ما از او شکایت کردیم هم او از ما، ما پول این بازیکن را آماده کردیم و گفتیم که بیاید و مطالباتش را بگیرد و قراردادش را فسخ کند که او این کار را نکرد و به جایش به فیفا شکایت کرد، حال پرونده او در فیفا است و هنوز به مرحله صدور حکم نرسیده که بخواهد ما را تهدید کند. 

 مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود نفت تهران از قهرمانی آسیا حذف شده و این خطر برای پرسپولیس و استقلال هم اعلام کرد: در مورد نخست اطلاعی ندارم اما در مورد این مسئله چند بحث وجود دارد اول اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا یک فرم اولیه درخواست می‌کند که در آن مشخصات باشگاه، نام اعضای هیأت مدیره، نام مدیرعامل، صورت‌های مالی و ... در آن قرار داده می‌شود. خوشبختانه صورت مالی ما به صورت مکتوب ارزیابی شد و مشکل مالیاتی هم بدین ترتیب حل خواهد شد، صورت مالی را حسابرس رسمی تائید کرده و AFC هم آن را می‌پذیرد. در مورد باشگاه نفت اطلاعی ندارم اما از قول مسئولان سازمان لیگ آنطور که من در رسانه‌ها متوجه شدم آنها همین مدارک اولیه و فرم ابتدایی را هم ارائه نکرده‌اند. حتی برای ما فرم قرعه‌کشی ارسال شده که زمان آن را هم اعلام کرده‌اند. امیدوارم دیگر شکایتی از ما به آنجا نرود و با افراد باقیمانده هم بتوانیم تسویه حساب کنیم. 

 خمارلو در پاسخ به این سوال که اگر طلبکار جدیدی نسبت به حق خود اقدام کند و به کنفدراسیون آسیا برود مثلاً علی دایی که ۳ میلیارد طلبکار است شکایتش را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بفرستد و در این شرایط چه مشکلی به وجود خواهد آمد؟ اظهار داشت: تاکنون طلبکاری از باشگاه پرسپولیس به AFC نامه نزده است اینکه چه اتفاقی می‌افتد را باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می‌شود. تا به امروز شکایتی از ما به AFC نرفته اما نباید کار را رها کنیم. باید بدهی‌هایمان را تسویه کنیم تا کسی به AFC نرود. ما تمامی مدارکمان را مشخص کردیم و لیست بدهی‌هایمان را فرستادیم تا از لحاظ بحث حسابرسی مشکلی نداشته باشیم ولی باید این مسئله را به طور دقیق دنبال کنیم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه