همراه ما باشید

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه اعلام کرد که برای تسویه با طلبکاران، جلسه گذاشته می‌شود.

بیانیه باشگاه پرسپولیس: برای تسویه با طلبکاران، جلسه می‌گذاریم

بیانیه باشگاه پرسپولیس: برای تسویه با طلبکاران، جلسه می‌گذاریم

پیروزی نیوز - بیانیه باشگاه پرسپولیس: برای تسویه با طلبکاران، جلسه می‌گذاریم

به گزارش پیروزی دیلی  و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،این باشگاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در ادامه برنامه‌های خود برای تسویه حساب با اعضای سابق تیم‌های فوتبال که پیوسته دنبال شده است، جلساتی با مربیان و بازیکنانی که از باشگاه طلب دارند برگزار خواهد کرد تا برای تسویه حساب با آن‌ها اقدام و برنامه‌ریزی شود.

 در این اطلاعیه آمده است؛
«باشگاه پرسپولیس  در دو سال گذشته به طور مرتب در حال تعیین وضعیت بدهی‌های خود به اعضای سابق تیم فوتبال باشگاه بوده و این مساله در ماه‌های اخیر روند فزاینده‌ای به خود گرفته است، چنانکه همراه با پرونده‌های ژوزه و دستیارانش، نسبت به توافق و مصالحه با تعدادی دیگر از بازیکنان داخلی اقدام شد. در این میان باید قدردانی صمیمانه خود نسبت به بسیاری از این عزیزان را به جهت همراهی که با باشگاه خود داشتند و در اکثر موارد بخش عمده‌ای از مطالبات خود را با درک شرایط باشگاه و محدودیت‌های آن بخشیدند، اعلام کنیم.

باشگاه پرسپولیس در ادامه همین روند با تشکر از صبوری طلبکاران، در نظر دارد در جلساتی که با مربیان و بازیکنان طلبکار از باشگاه به ویژه افراد دارای حکم انضباطی خواهد داشت، نسبت به برنامه‌ریزی برای تسویه حساب و زمانبندی آن اقدام و تعیین وضعیت نماید.

این جلسات و پیگیری طبق برنامه‌ای که وجود دارد از سوی باشگاه دنبال می‌شود.»

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه