همراه ما باشید

محمد عباس زاده که پس از آقای گلی توانست باز هم به لیگ برتر راه پیدا کند این روزها تبدیل به مهاجم اصلی علی دایی و تیمش شده است.

عباس زاده و حضور طولانی پشت دیوار برانکو

عباس زاده و حضور طولانی پشت دیوار برانکو

پیروزی نیوز - عباس زاده و حضور طولانی پشت دیوار برانکو

به گزارش پیروزی دیلی، محمد عباس زاده تاکنون دو بار موفق شده به عنوان آقای گلی لیگ دسته اول برسد و جالب اینکه پس از هر آقای گلی توانست به لیگ برتر راه پیدا کند. او یک بار به جمع پرسپولیسی ها پیوست و برای دومین بار نیز با تیم سایپا در لیگ برتر حضور یافت.

 

عباس زاده که پس از درخشش در تیم نساجی قائمشهر در دوره علی دایی به پرسپولیس پیوست توانست خیلی زود در تیم نایب قهرمان بدرخشد و پس از پایان بازی های فصل به عنوان پدیده لیگ دست پیدا کند. اما گویی این افتخار پایان راه عباس زاده با دایی بود. او که در تیم فصل بعد نیز حضور داشت پس از جدایی دایی کمتر به بازی فراخوانده می شد و پس از جدایی درخشان و حضور برانکو نیز می توان گفت به نوعی کار خود را در پرسپولیس تمام شده می دید.

 

پس از حضور برانکو و مدت زمانی که از حضور او در پرسپولیس می گذشت گویی که عباس زاده در تفکرات او جایی نداشت وی را کنار گذاشت و به سراغ مهاجمان دیگر رفت. البته عباس زاده نیز پس از پایان بازی های لیگ چهاردهم با توجه به اینکه چند بار به تغییر تیم پرداخت در نهایت نتوانست در هیچ کدام از آنها موفق ظاهر شود تا در نهایت باز هم راهی لیگ یک و قائمشهر شود تا این بار هم با توپ پر راهی لیگ برتر شود.

 

با توجه به اینکه عباس زاده بارها اظهار تمایل کرده تا باز هم پیراهن پرسپولیس را به تن کند، برانکو هیچگاه به این درخواست تن در نداد و حتی زمانی که وی با 24 گل عنوان آقای گلی را از آن خود کند سعی کرد کمترین توجه را به این بازیکن داشته باشد چرا که محمد عباس زاده را در پازل تاکتیکی خود نمی دید. همین اتفاق تاکنون باعث شده عباس زاده پشت دیوار برانکو بماند و راهی به پرسپولیس پیدا نکند. او در بازی های لیگ فعلی نیز موفق شده گل های حساسی برای دایی و تیمش به ثمر برساند.

 

نکته جالب در رابطه با عباس زاده اینکه وی دقیقا در سالی به پرسپولیس پیوست که مهدی طارمی نیز راهی این تیم شد و به نوعی کار خود را در کنار هم با پرسپولیس آغاز کردند. آغازی که خیلی زود برای عباس زاده به پایان رسید.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه