همراه ما باشید

سرمربی تیم المپیاکوس معتقد است که کریم انصاری‌فرد می‌توانست در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا به این تیم کمک کند.

افسوس سرمربی المپیاکوس از غیبت انصاری‌فرد برابر بارسا/ لمونیس: او می‌توانست به ما کمک کند

افسوس سرمربی المپیاکوس از غیبت انصاری‌فرد برابر بارسا/ لمونیس: او می‌توانست به ما کمک کند

پیروزی نیوز - افسوس سرمربی المپیاکوس از غیبت انصاری‌فرد برابر بارسا/ لمونیس: او می‌توانست به ما کمک کند

به گزارش پیروزی‌دیلی، تاکیس لمونیس در نشست خبری پیش از اولین بازی دور برگشت گروه D لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا با اشاره به شکست اخیر در مصاف با پاناتینایکوس در سوپر لیگ یونان گفت: همه می‌دانند که این نتیجه خوب نبود اما مساله خوب این است که ما فردا با بارسلونا بازی می‌کنیم. مصمم بودیم تا خیلی سریع مهیای این بازی شویم. البته بازی ویژه‌ای پیش روی ماست، زیرا با بارسلونا مواجه می‌شویم.


وی افزود: ما باید به طور منطقی و فلسفی به گروهی که در آن قرار داریم نگاه کنیم. شاید بتوانیم یک سری از چیزها را تغییر دهیم اما در برابر تیمی همانند بارسلونا قادر به تغییرات زیادی در سرنوشت بازی نخواهیم بود.


سرمربی تیم المپیاکوس درباره غیبت کریم انصاری‌فرد و سیسه برابر بارسلونا با توجه به عدم قرار گرفتن نام آنها از سوی بسنیک هاسی (سرمربی پیشین و اخراجی المپیاکوس) در فهرست لیگ قهرمانان اروپا گفت: از همان آغاز می‌دانستم که انصاری‌فرد و سیسه خارج از فهرست بازی‌های اروپا هستند. هیچ تحلیل دیگری نمی‌توانم ارائه کنم. البته آنها بازیکنانی هستند که با عزم راسخ در ترکیب تیم المپیاکوس قرار می‌گیرند و می‌توانستند به ما کمک کنند. هر چند می‌دانستیم که این اتفاق افتاده و انصاری‌فرد و سیسه همراه المپیاکوس نخواهند بود.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه