همراه ما باشید

حدود سه هزار هوادار برای تماشای دیدار پرسپولیس و سایپا به ورزشگاه تختی آمدند.

حواشی پرسپولیس- سایپا؛سه هزار پرسپولیسی در تختی

حواشی پرسپولیس- سایپا؛سه هزار پرسپولیسی در تختی

پیروزی نیوز - حواشی پرسپولیس- سایپا؛سه هزار پرسپولیسی در تختی

به‌ گزارش ‌پیروزی دیلی، در حالی که حدود نیم ساعت تا آغاز دیدار پرسپولیس و سایپا زمان باقی‌ مانده است چیزی حدود سه هزار نفر خود را به ورزشگاه تختی رسانده‌اند تا این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.

*ماموران امنیتی در بدو ورود تماشاگران آن‌ها را به طور کامل مورد بازرسی بدنی قرار می‌دهند و تمام خودروها هم به طور کامل بازرسی می‌شوند.  

*مربیان پرسپولیس زودتر از تیم حریف وارد زمین شدند تا موارد لازم برای گرم کردن بازیکنان را آماده کنند، در این هنگام آن‌ها مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

*خیابان‌های منتهی به ورزشگاه تختی دارای ترافیک روانی است.

* بیرون ورزشگاه بازار فروش پرچم و غذای گرم، داغ بود. 

* ساعت 14:10 بازیکنان سایپا برای گرم کردن بدن‌های خود وارد زمین شدند و در این بین محمد دایی آنها را همراهی می‌کرد و خوش و بش گرمی با اعضای تدارکات پرسپولیس داشت.

* بازیکنان پرسپولیس 5 دقیقه بعد از نارنجی‌پوشان برای گرم کردن بدن‌های خود به زمین آمدند و شدیدا مورد استقبال تماشاگران قرار گرفتند.

* برانکو ایوانکوویچ همراه تیمش به کنار زمین آمد و جالب اینکه بیشتر از اینکه حواسش به بازیکنان تیم خود باشد بازیکنان سایپا را زیر نظر داشت. او همچنین آنالیزور خود را صدا زد تا ترکیب تیم نارنجی‌پوشان مورد آنالیز قرار دهد.

* تماشاگران محمد عباس‌زاده را تشویق کردند.

* علی حاتم  سرپرست تیم سایپا به محض اینکه به زمین آمد از مسئولان ورزشگاه خواست تحت هیچ شرایطی اجازه ندهند هواداران پرسپولیس پشت نیمکت سایپا بنشینند، او تاکید کرد پشت نیمکت تیمش فقط باید تماشاگران این تیم بنشیند حتی اگر تیمش تماشاگری نداشت باید خالی بماند.

* محمد انصاری به دلیل مصدومیت جزیی نمی‌تواند در بازی پرسپولیس به میدان برود قبل از آغاز بازی در کنار زمین حاضر شده و با حاضران در آنجا به خوش و بش پرداخت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه