همراه ما باشید

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید کمیته اجرایی AFC تعیین کرده است تا تیم ها بازی های رفت و برگشت را در کشورهای یکدیگر به انجام برسانند و حالا باید روی این تصمیم خود پافشاری کند.

تاج: AFC باید روی تصمیم خود پافشاری کند/همه معتقدند فوتبال باید از سیاست جدا شود

تاج: AFC باید روی تصمیم خود پافشاری کند/همه معتقدند فوتبال باید از سیاست جدا شود

پیروزی نیوز - تاج: AFC باید روی تصمیم خود پافشاری کند/همه معتقدند فوتبال باید از سیاست جدا شود

به گزارش پیروزی دیلی، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران پس از انتخاب بهترین فدراسیون فوتبال آسیا در بانکوک گفت: خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد. احترام می گذارم به فدراسیون های فوتبال ژاپن و کره که هر دوی آنها می توانستند به این عنوان دست پیدا کنند. به هرحال این نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا بود و ما از آنها تشکر می کنیم. امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم. این عنوان بهترین در آسیا برای همه فوتبالی های ایران است. همه بازیکنان، مربیان، مدیران، هیات فوتبال ها و ... در این موفقیت دخیل هستند. به هرحال ایران در این مراسم عنوان بهترین را به دست آورد نه مهدی تاج.


او در ادامه گفت: از همه رسانه هایی که از ما انتقاد کردند و آنهایی که به ما کمک کردند، ممنونم. به هرحال آنها هم انتخاب شدند و توانستند این عنوان را به دست بیاورند. به هرحال انتقادات موجب رشد ما شد و در مجموع می توان گفت تمام کشور موفق شدند عنوان بهترین را به دست بیاورند.


تاج درباره دستاوردهای حضور در جلسات یکی دو روز اخیر AFC گفت: همین الان با آقای اینفانتینو هم صحبت می کردم، ایشان هم به مانند تمام مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا معتقد بودند فوتبال باید از سیاست جدا باشد و بازی های رفت و برگشت در تمام دنیا به مانند همیشه برگزار شود و آسیا هم از این قاعده مستثنی نیست. چیزی که مهم است این است که در بحث afc نام ایران نبود و وقتی ما پرسیدیم، گفتند به این دلیل که مسئله شما از قبل بوده و این کشورها اخیرا با هم درگیر شدند نام شما نیامده است.


او ادامه داد: اما چیزی که مشخص است این است که تمام تیم ها باید به صورت رفت و برگشت در کشورهای یکدیگر به بازی بپردازند. این تصمیم اتفاقی است که افتاده و حالا باید دید afc پافشاری خواهد کرد که این اتفاق بیفتد یا خیر. به هرحال فوتبال برای همه مردم دنیاست و کسی نمی تواند آنها را از این حق محروم کند، مگر اینکه امنیت نباشد؛ اما ما امنیت را به طور کامل داریم و حتی امنیت کشورهای عراق و سوریه را هم تامین کردیم و آنها نیز بازی های خود را در ایران برگزار کردند و کشورهای زیادی به همین دلیل به ایران آمدند.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه