همراه ما باشید

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است خط دفاعی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا محک جدی خواهد خورد.

درخشان: پرسپولیس مقابل فولاد منطقی و حساب شده‌ بازی کرد

درخشان: پرسپولیس مقابل فولاد منطقی و حساب شده‌ بازی کرد

پیروزی نیوز - درخشان: پرسپولیس مقابل فولاد منطقی و حساب شده‌ بازی کرد

به گزارش پیروزی دیلی؛ حمید درخشان در مورد پیروزی 3 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، اما پرسپولیس یک برتری نسبت به  حریف خودش داشت و آن هم این بود که در دقایق ابتدایی توانست به گل برسد و  از آن به بهترین شکل استفاده کرد. شاگردان برانکو نقاط ضعف و قدرت حریف را به خوبی می‌شناختند و حداکثر استفاده را از این شناخت کردند.

وی افزود:‌ در دیدار مقابل فولاد تمام خطوط پرسپولیس شرایط خوبی داشتند و توانستند یک بازی منطقی و حساب‌شده‌ را به نمایش بگذارند. فولاد هم تیم خوبی بود و در نیم‌فصل اول بازی‌های بسیار خوبی از آن‌ها دیدیم. می‌دانستیم بازی برای پرسپولیس سخت خواهد بود، اما تفکر خوب تیمی پرسپولیس باعث شد از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنند و پیروز شوند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد سروش رفیعی و صادق محرمی، تصریح کرد: این دو بازیکن خیلی خوب بازی کردند، آنها توانستند یک مقدار حاشیه امنیت برای خود ایجاد کنند و امیدوارم روزبه‌روز بهتر شوند. به نظرم علاوه بر این دو بازیکن سامان نریمان‌جهان نیز بازیکن بسیار خوبی است، اما هنوز فرصت بازی پیدا نکرده است

درخشان با اشاره به خط دفاعی خوب پرسپولیس گفت: تیم‌های که در لیگ ایران بازی می‌کنند خط حمله زهرداری ندارند. یادمان باشد پرسپولیس باید در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد و در آن مسابقات تیم‌ها بازیکنان بهتری دارند، مطمئناً آن تیم‌ها شرایط سختی را برای خط دفاع پرسپولیس ایجاد خواهند کرد. اطمینان داشته باشید خط دفاع پرسپولیس در لیگ قهرمانان محک جدی خواهد خورد.

وی در ادامه درباره اختلاف امتیاز ایجاد شده بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی و اینکه چقدر شانس قهرمانی برای پرسپولیس قائل است، گفت: شانس قهرمانی پرسپولیس زیاد است، اما نباید فراموش کنیم که چهار امتیاز حاشیه امنیت مناسبی نیست، چون شما اگر یک بازی را مساوی کنید حریفان به شما نزدیک خواهند شد، علاوه بر این تیم‌ها با یکدیگر بازی مستقیم نیز دارند. به نظر من حاشیه امنیت زمانی ایجاد می‌شود که هشت تا 10 امتیاز از رقبا فاصله داشته باشید.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه