همراه ما باشید

 مهاجم پرسپولیس گفت: سعی من در زمین این است که خواسته‌های کادرفنی را اجرا کنم و خیلی فرقی نمی‌کند که چه کسی گل بزند .

علیپور: زود است درباره قهرمانی صحبت کنیم

علیپور: زود است درباره قهرمانی صحبت کنیم

پیروزی نیوز - علیپور: زود است درباره قهرمانی صحبت کنیم

به گزارش پیروزی دیلی؛ علی علیپور در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل فولاد اظهار داشت: این دیدار برای ما از حساسیت خاصی برخوردار بود از این جهت که می‌خواستیم با کسب 3 امتیاز فاصله‌مان را با تراکتورسازی افزایش دهیم از این‌رو با انگیزه بسیار بالا در زمین حاضر شدیم و خوشبختانه توانستیم در همان دقایق ابتدایی دو گل به ثمر برسانیم.

وی افزود: در چنین بازی‌های نزدیکی زدن دو گل در دقایق ابتدایی می‌تواند  از نظر روحی و روانی تاثیر منفی روی تیم گل خورده، بگذارد و به نوعی این اتفاق برای فولادی‌ها رخ داد و ما هم در ادامه توانستیم از به هم ریختن نظم تیمی حریف نهایت استفاده را ببریم. هر چند می‌توانستیم شمار گل‌های زده خود را بالا ببریم. فولاد با وجود این شکست تیم قابل احترامی است و مطمئن باشید خیلی از تیم‌ها در اهواز مقابل این تیم دچار مشکل می‌شوند.

علیپور در مورد گلزنی‌اش در این دیدار که اولین گل فصل او به حساب می‌آمد، یادآور شد: همیشه سعی‌ام بر این بوده که خواسته‌های کادرفنی را در زمین اجرا کنم و در صورت داشتن موقعیت هم گلزنی کنم. شاید در برخی بازی‌ها دچار بدشانسی شدم اما امیدوارم با گلی که در اهواز زدم از این پس بتوانم در امر گلزنی همانند گلسازی موفق باشم. هر چند اصلا مهم نیست من گل می‌زنم یا طارمی و بازیکن دیگری بلکه مهم موفقیت و سربلندی تیم است.

مهاجم پرسپولیس راجع به اینکه تیمش با فاصله 4 امتیازی با تراکتورسازی چقدر شانس قهرمانی دارد؟ گفت: در حال حاضر صحبت کردن در مورد قهرمانی خیلی زود است چرا که برای حفظ صدرنشینی کار بسیار سختی پیش‌رو داریم. برانکو همیشه به ما می‌گوید شرایط ما طوری است که بازی به بازی حریفان‌مان برای توقف‌مان با انگیزه‌تر می‌شوند و همین موضوع کار ما را بسیار مشکل می‌کند. خوشبختانه پرسپولیس از بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای برخوردار است و از این‌رو بازی به بازی به پیش‌روی خود ادامه می‌دهیم.

 


درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه