همراه ما باشید

 ملی‌پوش ایرانی ضمن اعلام شایستگی المپیاکوس برای فتح جام قهرمانی سوپر لیگ یونان گفت: المپیاکوس تفاوت بسیار زیادی با دیگر تیم‌های یونانی دارد.

انصاری‌فرد: شایسته قهرمانی بودیم/ المپیاکوس تفاوت زیادی با دیگر تیم‌های یونانی دارد

انصاری‌فرد: شایسته قهرمانی بودیم/ المپیاکوس تفاوت زیادی با دیگر تیم‌های یونانی دارد

پیروزی نیوز - انصاری‌فرد: شایسته قهرمانی بودیم/ المپیاکوس تفاوت زیادی با دیگر تیم‌های یونانی دارد


به گزارش پیروزی دیلی و به نقل از سایت نشریه داخلی باشگاه المپیاکوس، کریم انصاری‌فرد پس از مسجل شدن قهرمانی در فصل جاری سوپر لیگ یونان گفت: می‌خواهم این قهرمانی را به تمام اعضای خانواده بزرگ المپیاکوس و هواداران تبریک بگویم. بسیار خوشحالم که اینجا هستم و المپیاکوس شایستگی به دست آوردن قهرمانی را داشت.

ملی‌پوش ایرانی تیم المپیاکوس ادامه داد: همه به خاطر عنوان قهرمانی خوشحال هستیم. همه خوشحال هستند و روز مهمی محسوب می‌شود. ما قهرمانی را داریم و از این بابت بسیار خوشحال باشیم. این شادی زیاد هم طبیعی است. این دومین عنوان قهرمانی‌ام در دوران فوتبالم است.

انصاری‌فرد درباره میزان هماهنگی خود با سایر بازیکنان تیم المپیاکوس گفت: به طور کامل با تیم هماهنگ شدم و در این راه بازیکنان بزرگ‌تر المپیاکوس خیلی به من کمک کردند. هماهنگی من هر روز بیشتر می‌شود و بسیار خوشحال هستم. از همان لحظه اول می‌دانستم که به تیم بزرگ اروپایی ملحق شده‌ام و این معنای زیادی دارد. به پانیونیوس احترام زیادی می‌گذارم، زیرا اولین باشگاه من در یونان بود. همه می‌دانند تفاوت‌های زیادی میان پانیونیوس و المپیاکوس وجود دارد. المپیاکوس در اروپا بازی می‌کند و تفاوت‌های زیادی با دیگر تیم‌های باشگاهی یونان دارد.

مهاجم ایرانی المپیاکوس اظهار داشت: المپیاکوس در هر فصل برای پیشروی تا آخرین مرحله ممکن در اروپا و فتح جام قهرمانی در یونان تلاش می‌کند. بازی جام حذفی برابر آاک هم هنوز تمام نشده و یک 90 دقیقه دیگر پیش‌رو داریم. در بازی برگشت مبارزه خواهیم کرد. در بازی  رفت هم شایسته پیروزی بودیم و این را حس کردم. در بازی برگشت بهترین نمایش خود را برای پیروزی و صعود به فینال جام حذفی انجام خواهیم داد.

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه