همراه ما باشید

تا 4 روز پيش از بازي

ايراني ها 600 بليت خريده اند

مدیرعامل پرسپولیس گفت: امیدوارم بتوانیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت فینال بر حریف ژاپنی غلبه کنیم و برای اولین بار جام قهرمانان فوتبال آسیا را برای پرسپولیس و مردم خوب ایران به ارمغان بیاوریم.

ايراني ها 600 بليت خريده اند

پیروزی نیوز - ايراني ها 600 بليت خريده اند

به گزارش پیروزی نيوز، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس درباره شرایط تیم برای دیدار با کاشیما، گفت: خوشبختانه تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوب و با نشاطی را برگزار کرده و می کند. تمام برنامه ریزی ها و اردوها مرتب و منظم در حال برگزاری است.

او افزود: روز پنجشنبه و جمعه تیم تمرینات خود را در زمینی که کاشیما در اختیار قرار می دهد انجام خواهد داد ضمن اینکه روز جمعه در زمین اصلی مسابقه تمرین خواهیم کرد تا برای بازی شنبه با آمادگی کامل به مصاف حریف ژاپنی برویم و به امید خدا بتوانیم دل ملت ایران و هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: روز ۱۳ آبان ماه پرسپولیس ساعت ۵ صبح ژاپن را به مقصد دبی ترک خواهد کرد و ۳ روز در دبی اردو خواهد داشت. تیم ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه ۱۶ آبان ماه دبی را به مقصد تهران ترک خواهد کرد تا با یک آمادگی کامل و روحیه مضاعف به مصاف کاشیما در بازی برگشت فینال در ورزشگاه آزادی برویم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره تعداد بلیت‌هایی که در اختیار هواداران ایرانی قرار می‌گیرد، عنوان کرد: طبق اطلاعاتی که در جلسه با نمایندگان تیم کاشیما آنتلرز ژاپن کسب کردیم، تاکنون ۶۰۰ بلیت به تماشاگران ایرانی فروخته شده است و قطعاً بیش از هزار تا دو هزار تماشاگر ایرانی در بازی رفت این مرحله خواهیم داشت.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه