همراه ما باشید

گل نورالهی نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا شد

گل نورالهی نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا شد

پیروزی نیوز - گل نورالهی نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا شد

 گل نورالهی نامزد بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا شد

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا 8 گل را به عنوان کاندید های بهترینم گل های لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرده که گل احمد نورالهی به الجزیره هم در این لیست قرار دارد. 

به گزارش خبرنگار پیروزی نیوز، پس از پایان فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال این قاره با انتخاب ۸ گل از این دوره مسابقات، از کاربران سایت خود خواسته است تا بهترین گل فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب کنند.

در این هشت گل، تیم‌های ایرانی دو نماینده دارند که گل احمد نوراللهی در دیدار پرسپولیس و الجزیره و گل مامه بابا تیام در دیدار استقلال و ذوب‌آهن، در این رای‌گیری قرار دارند.

همچنین گل سرجینیو به تیانجین کوانجیان، بغداد بونجاح به استقلال، ادگار به چونبوک موتورز، محمد عصری به تراکتورسازی، چنگ چین لونگ به کاشیوا ریسول، اسکار به اولسان هیوندای، ریکاردو گولارت به ججو یونایتد و ایکرامجون علی‌بایف به الوحده دیگر نامزدهای بهترین گل فصل آسیا هستند.

تاکنون بیش از ۸۰۰۰ نفر در این رای‌گیری شرکت کرده‌اند که گل هافبک پرسپولیس به الجزیره  با ۹۶ درصد آرا، در صدر این رای‌گیری قرار دارد. همچنین گل‌های تیام و سرجینیو در رده‌های بعدی قرار دارند.

 

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه