همراه ما باشید

حمید درخشان مطرح کرد:

ترس آسیایی ها از فوتبال ایران به خاطر پرسپولیس

ترس آسیایی ها از فوتبال ایران به خاطر پرسپولیس

پیروزی نیوز - ترس آسیایی ها از فوتبال ایران به خاطر پرسپولیس

حمید درخشان مطرح کرد:  ترس آسیایی ها از فوتبال ایران به خاطر پرسپولیس

حمید درخشان درخصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت:  تمام تیم‌هایی که در این رقابت‌ها هستند تیم‌های گردن کلفت و پرقدرتی به حساب می‌آیند و هیچ تیم آسانی در این بازی‌ها حضور ندارد. اگر تیم‌های ایرانی خواهان موفقیت در این بازی‌ها هستند باید از همین حالا برنامه‌ریزی مدونی انجام دهند چرا که دیگر رقابت در فوتبال فقط مسائل فنی نیست و موارد دیگر هم دخیل است. دوره تعصب و تلاش برای رسیدن به موفقیت گذشته و الان برای موفقیت باید بازیکنان باکیفیت و تدابیر خوبی داشت و این مسائل می‌تواند به موفقیت یک تیم کمک کند. 

وی درباره تیم الاهلی عربستان حریف پرسپولیس افزود: الاهلی همیشه از تیم‌های خوب و باکیفیت عربستان  است که از بازیکنان باکیفیتی هم بهره می‌برد. آنها بدون شک امسال برای قهرمانی آسیا وارد مسابقات می‌شوند و برای موفقیت در رقابت با این تیم باید فاکتورهای زیادی داشته باشیم. 

درخشان درباره تیم السد قطر هم  افزود: بازی‌های زیادی از این تیم دیدیم و انها تیم فوق‌العاده‌ای هستند که به دلیل بدشانسی مقابل پرسپولیس حذف شدند و شاید اگر کمی خوش‌شانس‌تر بودند می‌توانستند به جای پرسپولیس به فینال آسیا بروند. مطمئنا این تیم قطری امسال با تقویت بیشتری وارد مسابقات می‌شود چون آنها هم به دنبال قهرمانی در آسیا هستند. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه فکر می‌کنید کدام تیم به عنوان نماینده پلی آف وارد گروه پرسپولیس می‌شود، تصریح کرد: به نظر من ا گر پاختاکور با پرسپولیس هم گروه شود بهتر است چرا که نوع فوتبال این تیم به گونه‌ای است که راحت‌تر می‌توانیم بر آنها مسلط شویم و شانس برد مقابل آنها بیشتر از تیم‌های عربی است. 

سرمربی سابق تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر شما گروه پرسپولیس در آسیا گروه مرگ است یا گروه استقلال ادامه داد: اینها داستان است و نباید به آن پرداخت چرا که در این رقابت‌ها دیگر حریف آسان وجود ندارد و همه تیم‌ها قوی و پرقدرت هستند و تیمی که می خواهد قهرمان آسیا شود برایش نباید فرق کند که با چه تیمی بازی می‌کند یا هم گروه می‌شود. به جای اینکه به این مسائل بپردازیم کدام گروه، گروه مرگ است به این فکر کنیم که خودمان را قوی‌تر کنیم تا رقبا از ما بترسند هرچند که فکر می‌کنم با صعود پرسپولیس به فینال آسیا تیم‌های آسیای نگاه دیگری به فوتبال ایران پیدا کردند اما نباید فقط حرف بزنیم و باید عمل کنیم. 

درخشان درخصوص اینکه آیا تیمی ایرانی می‌تواند امسال قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود، خاطرنشان کرد: کار خیلی سخت شده و مطمئن باشید هر سال بازی‌های سخت‌تر از سال قبل می‌‌شود. امسال تیم‌های پرقدرت بیشتری در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و اصلا کار راحتی نیست که بتوانیم از حالا درباره قهرمانی یک تیم صحبت کنیم. 

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه