همراه ما باشید

واکنش برانکو در خصوص هم گروهی ها یرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا:

برای تیمی که می خواهد قهرمان آسیا شود نباید فرق کند با چه تیمی بازی می کند

برای تیمی که می خواهد قهرمان آسیا شود نباید فرق کند با چه تیمی بازی می کند

پیروزی نیوز - برای تیمی که می خواهد قهرمان آسیا شود نباید فرق کند با چه تیمی بازی می کند

واکنش برانکو به گروه بندی لیگ قهرمانان آسیا: برای تیمی که می خواهد قهرمان آسیا شود نباید فرق کند با چه تیمی بازی می کند

برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس در واکنش به قرعهکشی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد برای تیمی که به دنبال قهرمانی آسیا است نباید فرقی کند که با چه تیم هایی رویارو خواهد شد. 

برانکو در خصوص اینکه آیا فکر می کرده در چنین گروه سختی قرار گیرند گفت: طبیعی است وقتی شما وارد یک تورنمنت بزرگ می‌شود باید آمادگی قرار گرفتن با هر حریفی را داشته باشید. مخصوص اگر می‌خواهید قهرمان شوید.  هر دو گروه به نظر راحت نیست و پرسپولیس و استقلال شرایط سختی را خواهند داشت. البته ما از هیچ تیمش نمی‌ترسیم و خوشحالیم که بار دیگر وارد مسابقات لیگ قهرمانان می‌شویم و بی‌صبرانه منتظر رویارویی با حریفان خود هستیم.

وی در خصوص این که گروه استقلا را گروه مرگ خطاب می کنن نیز ابراز داشت:
بله استقلال در گروه خیلی سختی قرار گرفته و نظر من این است که هر دو گروه یکسان است. در کل شما بازی راحتی در لیگ قهرمانان ندارید و آنقدر باید خوب باشید که آمادگی مقابله با هر تیمی را داشته باشید.

برانکو در خصوص گمانه زنی ها در مورد قهرمانی احتمالی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا امسال نیز گفت:
من نمی‌دانم چرا الان از ما انتظار قهرمانی آسیا می‌رود؟ در شرایطی که وقتی من هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفتم از اهداف بزرگ تیم صحبت کردم. همیشه گفته و تکرار می‌کنم که ما اینجا هستیم تا قهرمانی‌های متعددی را کسب کنیم. فصل پیش وقتی برای خودمان هدف قهرمانی در آسیا در نظر گرفتیم واکنش‌ها از بیرون به شکلی بود که انگار کسی باور نمی‌کرد بتوانیم راهی فینال شویم اما این اتفاق رخ داد و ما فاصله خیلی کمی با کسب جام داشتیم. قطعا این فصل هم همین هدف را دنبال خواهیم کرد و برای رسیدن به آن نیاز به تلاش زیادی است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص ناراحتی مربیان حریف پرسپولیس از هم گروهی با این تیم نیز گفت:
بله همین طور است و من به آنها حق می‌دهم که از پرسپولیس بترسند. ما واقعا به داشتن چنین تیمی افتخار می‌کنیم و تلاش می‌کنیم بهترین بازی‌ها را در جام‌هایی که در آن هستیم به نمایش بگذاریم.

 

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه