همراه ما باشید

حمايت سيد جلال از گرشاسبي/ ما از روابط عمومي باشگاه ناراحتيم

حمايت سيد جلال از گرشاسبي/ ما از روابط عمومي باشگاه ناراحتيم

پیروزی نیوز - حمايت سيد جلال از گرشاسبي/ ما از روابط عمومي باشگاه ناراحتيم

 سیدجلال حسینی ضمن رد مصاحبه اي كه اعلام شده بود عليه مديريت موضع گيري كرده گفت انتقادش از كساني است كه بايد از تيم حمايت كنند اما پشتيباني نمي كنند.

سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره گفت: واقعاً متأسف هستم برای کسانیکه حرف‌های من را آن طور که می‌خواهند تفسیر می‌کنند. همه می‌دانند که آقای گرشاسبی چقدر برای پرسپولیس زحمت کشیده و با دست خالی برای موفقیت تیم تلاش کرده است و ما همگی قدردان زحمات او هستیم اما انتقادی که من کردم از کسانی است که باید از تیم حمایت کنند اما وظایف‌شان را درست انجام نمی‌دهند و پشتیبانی لازم را نمی‌کنند.

وی افزود: ما از روابط عمومی باشگاه ناراحت هستیم چرا که آنها تلاش نمی‌کنند تا حق هواداران پرسپولیس را بگیرند. من و سایر بازیکنان همیشه از گرشاسبی حمایت کردیم و کنار او هستیم و اگر حرفی هم زدم درباره مسئولان پشتیبانی و روابط عمومی باشگاه است که باید کارشان را درست انجام دهند. حق هواداران ما به راحتی خورده می‌شود و کسی پیگیر آنها نیست و من انتظار دارم که همه در باشگاه کارشان را درست انجام دهند. 

کاپیتان تیم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا قصد ندارد شفاف‌تر به این موضوع بپردازد و جزیی‌تر درباره آن صحبت کند، خاطرنشان کرد: در همین حد صحبت‌هایم کفایت می‌کند و منظوری به شخص خاصی ندارم اما این حرف‌ها را گفتم تا کسی از آب گل‌آلود ماهی نگیرد چون منظور من گرشاسبی نبوده و ما از او ممنون هستیم که با همه سختی‌هایی که وجود دارد کار را یک تنه جلو برده است. من حرف‌هایم را زدم و دیگر در این باره نمی‌خواهم اظهارنظری داشته باشم. اگر صفحه شخصی من را ببینید متوجه می شوید که بارها از گرشاسبی حمایت کرده ام  اما منظور من به اطرافیان باشگاه است که بیشتر از هر چیزی به پرسپولیس ضربه می زنند.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه